Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3as tápszert mikortol kell...

3as tápszert mikortol kell adni a babának? Mit adtok majdnem 8hósotoknak este hogy kibirja reggelig? Ugytünik nálunk a tápszer nem tul hatékony estére

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendes vacsorát.Vajas kenyeret,lekváros kenyeret,esetleg szalámit stb.Már mindent eszik majdnem.
2010. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is vacsorát,vajas kalács,joghurt.10 hós.

Mi 3-as tápit iszunk 9 hós kora óta.

2010. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

3-as tápszert már adhatsz neki.

Én a 8 hónaposnak azért nem adnék még kalácsot, meg ilyesmit, de ez én vagyok. Én a helyedben bőségesebb uzsonnát adnék neki, főzeléket például.

2010. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A babóm 1 hét múlva lesz 8 hós, és vacsira jó éjt papis kajcsit kap -ez üveges vagy dobozos-, utána fürdés és utána még kap tépszert. Így kibírja reggeleig 9-7ig.
2010. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,még irhattok
2010. jan. 13. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Szép álmokat tápszert eszik esténként. Ha nappal jól lakik akkor ha nem eszik vacsira akkor sem szabadna megébrednie éjjel. Nekem már 10 hónapos de nem adok neki vacsira falatos ételt mert egyszerűen estére már olyan nyűgös hogy fürdés után képtelenség még az etetőszékben megetetni.
2010. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak lemaradt hogy 3as tápszert adhatsz neki nyugodtan.
2010. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,kiprobáljuk mi is a jóéjszakát tápszert.Nekem is képtelenség lenne fürdés után székben megetetni,akkor már minden baja van.
2010. jan. 14. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!