Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom 10hónapos és még...

A lányom 10hónapos és még mindig 7,70dkg. Mit tegyek hogy hizzon valamennyit?

Figyelt kérdés
A védőnő is már megjegyezte többször,hogy alig gyarapodik,most meg hordani kell mérésre 4 hetente.Pedig eszik rendesen,jó most már elég sokat mozog megy mászik mindenbe belekapaszkodik aztán földre huppan,de hát más pici baba is így fejlődik és azok gyarapodnak,de ő nem.Egyébként anyatejes(még mindig szopik reggel és este,úgy alszik el),de most írtak neki tápszárt már több fajtát tejpép szerű tápszer amit bolti tejjel is lehet neki adni,de a hízás elmarad.
2010. jan. 12. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a tápszert a csudába.Az én FIAM egy éves és ugyanennyi a súlya.

A mi dokinénink és védőnőnk abszolút nem aggódik ezen, pláne nem ajánlanak anyatej helyett butaságokat. Örülnek neki, hogy még szopik...

2010. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Nem nagyon adom amúgy neki.1x mikor kiváltottam azóta sem,mert nem kéri.
2010. jan. 12. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Nem minden gyerek egyforma. Majd meghízik. Vagy nem. Ha nem beteg, akkor ne foglalkozz a védőnővel. Eszik, mozog sokat, azt írod. Hidd el, semmi baja. Gondolom nem csont és bőr. Lehet könnyebb a csontozata is, más az izomzata.
2010. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom 10 hónapos és 7kg 80dkg. A védőnő meg van elégedve, igaz tápszeres 7 hónapos kora óta.
2010. jan. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ikerlányaim 1 évesen voltak ilyen súlyban,és a doki meg volt elégedve velük.

Nem kismalac,h hizlalni kéne,ha szépen eszik,szopik,nem beteges,nem kell tömni.A lányaim 10 hónapos és egy éves koruk között 20dkg-ot híztak,mégsem kellett hizlalni őket.Ilyen korban már nem kell fél kilókat híznia havonta,ha nem fogyott,és minden rendben,én kihajítanám azt a tápszert.Örülj neki,h nem hízékony.

2010. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nincs mit tenni, sztem ha jókedvű és eszik is akkor nincs gond vele, pláne ha a széklete is szépen van.Majd a saját ütemében fog hízni , ne aggódj, és ne hagyd h, felhúzzanak ezzel.

Nekem a fiam ilyen, emlékszem tiszta ideg voltam, h nem úgy hízik ahogy a nagykönyvbe megvan írva, és ő 30 hónapig szopott, de evett is mellette mindent.Most ott tartunk, h 5 éves múlt a lelkem és túlvagyunk már sok vizsgálaton, ételallergián is, és teljesen egészséges,csak ilyen alkatú,ja és a lényeg, h 13,5kg!!Én is sovány vagyok, mostmár mondja a doki is , h akkor a gyerektől sem várható el , h guruljon! Ma már tudom, h nem mind1ik gyerkőc egyforma.És az én gyerekem, mindig mosolyog, olyan esze van , h hihetetlen, szóval nincs vele gond.Szerintem, ne aggódj, én sztem rendbe van a babád, amíg mosolyog és eszik is , ott gond aligha lehet!!!

2010. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!