Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rekedtségre kalcium kell? 3...

Rekedtségre kalcium kell? 3 hósnak

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a sírástól rekedt, akkor semmi, max. csipkebogyó v. hárstea.

De ha megfázás miatt rekedt, akkor meg a gyerekorvos ír valamit. A kálcium a csontok felépítéséhez, vagy pedig allergiás reakciók ellen adják, de rekedtségre biztos nem az a jó.

2010. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fenisztil csepp való a rekettségre:-)
2010. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
helyzet a köv. : péntken piros foltos lett a lányos bőre. kaptunk rá fenistil cseppet, 3x6 csepp, és 3x2ml kalcium. elmúlt vasárnapra, de azóta olynan rekedt... na az nme múlik, és a gyógyszereket még 1 hétig kell szedni egyre rekedtebb
2010. jan. 12. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A kálcium allergiás tünetekre is használt szer. De megfázáskor is szokták adni. Szerintem nem a felírt szerektől rekedt a baba. Én megmutatnám újra az orvosnak.
2010. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer a fiam mikor pár hónapos volt elvittem orvorhoz a rekedtségen kívül más baja nem volt,ezt a doki is megállapította és kálciumot javasolt esténként fél ampullával,két nap alatt teljesen helyre jött.
2010. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is kalciumot adtak rekedteségre!
2010. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!