Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vitamint lehet adni a...

Milyen vitamint lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
4 hónaposak vagyunk, szeretnék neki valamilyen vitamint adni, milyenek vannak amik adhatók ilyen picinek?
2010. jan. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Cebion csepp (C-vitamin)
2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cebion cseppet adhatod neki, ha már mindenáron akarsz valamit adni:)
2010. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne bolti vitaminokat adj neki,hanem gyümölcsöt.Elég nagy a kínálat belőle,és azokban sok természetes vitamin van.4 hónaposan már kaphat almát,banánt sütőtököt stb.
2010. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Multikid szirupok de én még nem adnék max.Cebion cseppet.
2010. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha még szopizik, akkor nincs szüksége semmire, gyümölcsöt pedig nem igazán ehet még. Ha tápszeres, akkor ha megnézed a tápszeres dobozon az összetételt, akkor látod, hogy sok vitamin van benne. Én is max cebion cseppet adnék neki.
2010. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Babyvit multivitamin babáknak.
2010. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
D-vitamin, K-vitamin (Konakion). Minden mást megkap az anyatejből, vagy a tápszerből. Nem vagyok vissza a természetbe hívő, de azért durva lenne babáknak multivitamint adni. Felnőtteknek is csak az elégtelen táplálkozás miatt van rájuk szüksége.
2010. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!