Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan kezeli 1 év körüli...

Ki hogyan kezeli 1 év körüli gyermek sírós elalvását?

Figyelt kérdés
Mert van amikor elalszik szépen,persze ringatva,(első gyerek)de van,hogy nem hajlandó,pedig nagyon álmos,és sír amikor leteszem.Majd újra felveszem,ringatom,a vállamon elalszik,de megint sír.Ezt csinálja órákig sokszor,de már fogy a türelmem,akkor kijövök,de ordít utánam.Mit tegyek??segítsetek!
2010. jan. 12. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig viselni kell. 20-30 perc bújás, éneklés után hagyd az ágyában. Nekem 4 nap alatt leszokott.
2010. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Én nem ringatnám.

Feküdj le mellé a földre hogy érezze hogy ott vagy, esetleg simogasd, énekelj neki.Ha nagyon sir simogatsd, de ne vedd ki.Hidd el 1-2 nap és megszokja,nehéz lesz neked elsősorban de megéri.

Kitartás.

2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy nem 1-2 nap, de 1 hétnél tuti nem több..
2010. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül....Köszi a válaszokat!:)Egyébként nem alszik még most sem,játszik,mert bevágta a hisztit,úgyhogy muszáj volt kivennem az ágyából,mert ordított.Most meg??Semmi baja.Szerintetek az baj ha délután majd'3 órát alszik?Nem szokott ennyit,max. másfelet.Ki érti ezt? :)
2010. jan. 12. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat alszik délután, este tizig ne is próbáld lefektetni. Figyu, ha igazán álmos, elalszik ő szépen, csak ha nem fáradt, akkor játszik a kiságyban. Az egy dolog, hogy szerinted alvásidővan, ha ő nem ugy gondolja, akkor sokkal nehezebb az altatás, mintha még egy fél órát jót birkózott volna veletek, fárasztd még jobban ki fekvés előtt.
2010. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd ki ha sír,max.1x menj be,hogy itt vagyok,nincs baj,sötét legyen a szobában,1-2 plüssön kívül,v. amivel alszik ne legyen játék az ágyban.Én sem ringatnám,de én kezdetektől sem ringattam soha.

Hidd el,hamar rájön,hogy aludni kéne,mert unatkozni fog.

Lesz sírás 1-2 napig aztány csak nyüszögés és később szó nélkül alvás.Kitartás,légy következetes.Ha látja(érzi),hogy ideges vagy,ő is az lesz.Ördögi kör...

2010. jan. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!