Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kiló 3 hónapos babátok?...

Hány kiló 3 hónapos babátok? És mennyivel született?

Figyelt kérdés
Főleg anyatejes babák érdekelnének.
2010. jan. 12. 20:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2980-al született és 5540 volt 3 hósan.csak anyatejes.
2010. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém 2950-nel született és 3 hónaposan 5220 g volt. Szerintem fölösleges tápszerezni, főleg, ha van tejed. A 10 nap alatt 200g szerintem egyáltalán nem kevés! Azt mondja a "nagy könyv", hogy a normális hízás heti 12-25 deka közé esik...Ebben ti benne vagytok. A tápszert biztosan nem adnám, inkább megpróbálnám sűrűbben szoptatni, már ha egyáltalán elfogadja... Ha tápszer adsz, akkor eleve kevesebb lesz a kereslet, így nem lesz több tejed, inkább csökkenni fog a mennyiség.Egyébként ha a babád mozgásában értelmében szépen fejlődik, nyugodt, kiegyensúlyozott baba, akkor felesleges aggódni. A dokit meg nem értem..(azaz igen, mert jutalékot kap a táp után), minek ír fel egy normálisan fejlődő babának tápot...
2010. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

3 hónaposan 7.5 kg volt csak anyatejjel (nekünk meg azt mondták, hogy sok)

3.77 kg született

most 1 éves és 10.5 kg kisfiú

2010. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!