Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudok husit adni a babámnak?

Hogy tudok husit adni a babámnak?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám, de olyan kaját amiben hús van, csak boltit hajlandó megenni. Próbáltam neki csirkemellet főzni jó sok répával, tök fini lett, leturmixoltam, de nem kellett neki. Turmixolás után olyan száraz, fürészporos lett az egész, nyilván a husitól. A bolti miért olyan pépes?

Vagy én csináltam rosszul valamit? Esetleg sok volt a husi, kevesebb kellett volna?

Ti hogy készítitek el az ilyen kajákat?


2010. jan. 12. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a husitól lesz száraz. Kell hozzá víz, hogy hígabb legyen. A sütőtök meg amúgy is sűrű nagyon..


Én úgy csinálom, a most 6 hós fiamnak, hogy a sütőtökhöz teszek egy kevés krumplit és a husit, a krumpli főzőlevével turmixolom össze. Annyi főzőlét teszek hozzá, hogy olyan "bolti" legyen! :)


Aztán ma kapott ilyet:

krumpli +répa+brokkoli+csirkemell

Ezt is a főzőlével hígítom.

2010. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fotucsok ***** válasza:
Én megfőztem egy csirkemellet, leturmixoltam és kis (két teáskanálnyi) adagokban lefagyasztottam. A főzibe bele szoktam kavarni egy adagnyit, szintem elvész benne. Mi is 8 hónaposak vagyunk. szerintem kezdésnek ennyi elég.
2010. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, akkor tényleg elsokalltam az arányokat. Majd újra megpróbálkozunk. Köszi a válaszokat.
2010. jan. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!