Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Avent mikrós gőzsterilizáló...

Az Avent mikrós gőzsterilizálóját érdemes megvenni? Használjátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy dologra érdemes figyelni: akárhol veszed mérd le előbb belül a mikródat meg a sterilizálót is. Elég nagy az aventos, sok ismerősömnek nem fért bele. Én nagyon szeretem, de szerintem a többi sterilizáló is ugyanilyen jó lehet ami nem avent. Egy műanyag doboz lényegében amiben felforr a víz és ennek a gőze sterilizál. Előnye, ha mindened avent akkor ebbe pont passzolni fog. Nem lebeszélni akarlak róla, mint írtam nekem bevállt, csak mérlegeld az ára miatt. Szerintem vehetsz nyugodtan használtat is, ha nincs elrepedve akkor ugyanolyan mintha a boltban vennéd csak olcsóbb.:-)
2010. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A mellszívót nem tudom, én örülök, hogy nekem nem kell, pont elég a tejem, nincs mit leszívni. Emiatt mind a mellszívót, mind az anyatejtárolókat tök feleslegesen vettük meg. A sterilizáló viszont nagyon jó, sajnos azt kétszer kellett megvennünk, mert egy valamin rajta maradt a gyári cetli kis darabja, a mikróban begyulladt, és lyukat égetett a műanyagon. Viszont azóta kivágtuk az égett részt, és mindkettőt használjuk :)
2010. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem fér bele a mikrónkba! :-/
2010. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mégegyszer, hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat...........azt meg főleg, hogy felhívtátok a figyelmem arra, hogy a méretekre figyeljek :-)
2010. jan. 13. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!