Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Avent mikrós gőzsterilizáló...

Az Avent mikrós gőzsterilizálóját érdemes megvenni? Használjátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:20
1 2
 1/14 fotucsok ***** válasza:
100%
Én azt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Most 7 hós a babám, már ritkábban kell, de nagyon jó, mert mikróban 2 perc és kész. Sokminden belefér egyszerre.
2010. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van, nagyon jó dolog, és praktikus is! 2 perc és kész! Nagyon gyorsan megy vele a sterilizálás.
2010. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos a kismanóm, és mai napig használom. Nagyon sok olyan dolgot vettünk az elején, ami tök felesleges volt (babavízhőmérő, körömvágócsipesz, babafésű, stb...)


Ennek van csak értelme igazán! Az első nap kifőztem a dolgikat, de olyan vízköves lett, hogy 10 percig csak a vízkövet törölgettem az aventos kézi mellszívó darabjairól. Majd megvettük és 200 ml-vel felöntve egy 1000 Wattos mikróban 4 percig kell sterilizálni és 2 percig kell pihentetni utána. Aztán csak összerakni és lehet is fejni a cicit pluszba a fagyasztóba vagy tejtesónak.

2010. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Segítenétek még nekem abban, hogy ezt így érdemes megvenni?

Ez az a sterilizáló, amit használtok?

[link]

2010. jan. 12. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdemes megvenni.Ha jól olvastam, akkor mellszívó is van benne, ami önmagában 15.000 Ft, a sterilizátor meg hétezer.Így a többi ajándék.Nagyon gyorsan sterilizál, én szoktam használni.

Ugyanezt a csomagot vettem meg én is, de cumi helyett még két, tehát összesen négy cumisüveg volt benne, de akkor még 20.000 volt.

4 hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri NAGYON!!! Nekem 4 éve volt az AVENT mellszívó 16.000 forint!

de meg is vagyok elégedve vele:-)

Sterilizálóm is van és az is nagyon jó. Nagyon praktikus kis szerkezet:-)

2010. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt így biztosan nem venném meg, ahhoz túl drága. Ha nem akarsz használt dolgokat venni, akkor is elég csak a mellszívó, 1 kicsi és 1 nagy cumisüveg és a sterilizáló. Még nem tudhatod, hogy fog e szopizni a babád vagy nem. Lehet, hogy teljesen felesleges több cumisüvegre beruházni.

Amúgy ha mindent ilyen drágán és újonnan veszel, akkor nagyon sokba fog kerülni a baba. Én a teszveszen vettem:

3000-ért a sterilizálót, 6000-ért a mellszívót. Ez eddig 9 ezer. A 2 cumisüveget újonnan megvettem, az 3000 volt. Az egyikhez hozzá volt csomagolva egy játszócumi, így az is van. Tejtároló pohár pedig volt a Felicitas csomagban, ja meg még egy cumi.

Mindez 12 ezer, a feléből meg van.

2010. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is sokat gondolkodtam rajta, hogy vegyem e, nem lesz e jó a régi szokás: a főzés. De aztán gondoltam, hogy a főzéshet is kell venni egy új edényt, állandó vízkő, tüzezés a gázon, várni amíg forr, stb... meg így legalább tudom hol tárolni a baba cuccait a konyhapulton, nem megy rá a morzsa, nem lesz leöntve stb. Én ezért is vettem meg, de nap mint nap használom: mellszívót és részeit, 3 cumisüvegünk van, az aventes műanyak poharakat, amiket kaptunk (újság, kórház, csomagok) kiskanalakt, cumit, mindent beledobálok, és nálunk 850 watton 5 perc. Hajnalban is néha bekapcsolom, meg sem kell várni a végét, reggel tudom használni....

Ez is vízkövesedik persze, néha ecetes vízzel átmosom az alját és a tetjét és kész.

2010. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat............nagyon sokat segítettetek a döntésben :-)
2010. jan. 12. 20:08
 10/14 anonim ***** válasza:
nálunk nagyon bevált!!!!!Mikor kiföztem a cmikat vizkövesek lettek most hogy a sterilezőt használom nincs ilyen!Nagyon bevált!!!!!
2010. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!