Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot ajánlotok...

Milyen ajándékot ajánlotok első szülinapjára kisfiamnak?

Figyelt kérdés

A Ti egy év körüli fiacskátok mivelszeret játszani?

Max 10ezer forintunk van rá.


2010. jan. 12. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém tésztaszűrővel, mindeféle drótokkal (amit nem szeretek, mert mindehonnan mindent kihuzigál, és nem is veszélytelen), üres ásványvizes palackkal, rozsdamentes dolgokkal, és alapjában véve mindennel ami fémből van. Elég nehéz lesz ajándékot venni neki, de majd itt olvasgatok, mert nekünk is csak egy hónapunk van rá, illetve már annyi sem.
2010. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én egy játékkormáyt vettem neki,anyu egy ugráló párnát ami hangot is ad.nem készültünk nagy ajándékokkal,mert alig múlt el a karácsony,és telis tele lett játékkal.
2010. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vehetsz neki dömpert, az enyém imádja pedig lány. Vagy legot vagy szánkót vagy hintalovat. Ezek nálunk bejöttek! :D
2010. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dömpert kapott, FP csigát(formadebobó), nyár volt, úgyhogy homokozókészletet, ehelyett vehettek neki fürdős játékot, ezt is szereti, Tescoban kapható:

[link]

Könyveket (leporelló) kapott még.

2010. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha nincs bébitaxija olyat vegyél, 9 hós fiam imádja (auchanban kb 4000 Ft)

készségfejlesztő játékot vennék én

2010. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gyűrűtorony!!! legjobb! még ügyetlen lezs az eljeén, de nagyon fogja élvezni
2010. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam imádja a műanyag kockákat,ki-be pakolássza a vödörből,oda hozza,ahol vagyok,és eljátszik egyedül egy kicsit.

2010. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Azt hiszem elkényeztettük a gyerkőcöt,mert az összes játék amit felsoroltatok már van neki.

Ilyenkor érzem azt,hogy igaza van az anyósomnak amikor azt mondja:Bezzeg a mi időnkben:)

Persze a játékok nagy részét ő vette a picúrnak.

2010. jan. 12. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
én lehet hogy veszek neki egy waldorf fiú babát (liliputi.hu) már feltettem a kérdést is hogy nem gáz-e fiúnak baba, de mindenki azt írta, hogy nem
2010. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18,26 os vagyok.Vegyél neki bogyóhuzogatót,vagy valami fejlesztő fa játékot.ilyen fa lapot amibe állatokat kell berakni.nem drága,de szerintem most ne is arra törekedj hogy drága játékot vegyél neki.felesleges.
2010. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!