Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásos híg székletre valamil...

Fogzásos híg székletre valamilyen szer, ami beválik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam adni rá semmit, általában nálunk 1 napig tart az egész, amig higabb a széklete, arra figyelek, hogy ilyenkor ne adja neki olyan gyümit például, ami még külön meghajtaná, pl. őszibarack.
2010. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nálunk ez már a 4. nap...

a gyerekorvos azt mondta, hogy ez teljesen normális ilyenkor, de mégis érdekelne, hogy van - e vmi, amivel vissza lehet fogni egy kicsit.

napi 5-ször van kaki, amúgy pedig ált-ban 2-szer.

7 hónapos, és már eszik mást is nem csak anyatejet

2010. jan. 13. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:
banán
2010. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normaflore
2010. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
smecta a por neve. Nekünk bevált. Csak reggel és este adtam egy picikét. Azonnal megszünt a hasmenés
2010. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos szerint a Smecta port csak akkor szabad adni, ha vízszerűen híg a széklete a babának. Először székletfogó ételekkel próbálkozz, például, főtt krumpli, alma, banán.
2010. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt annyira nagyon híg, mégis smectat írt fel
2010. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!