Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha babámnak 4...

Mit tegyek, ha babámnak 4 napja nincs széklete?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos,anyatejes,de már kóstolgat kb 3 hete.Most 3 napig sütőtököt evett,ami elvileg nem okoz szorulást.Előtte almát evett,de ha az meg is fogja,3 nap alatt már kellett volna kakálnia.Eddig 2 nap volt a max,hogy nem volt kaka.Puki van bőven:)A hőmérőzés nem szokott bejönni.A barack sem hajtja.Van szilva bébiétel itthon.Azt próbáljam meg?Bár szilvát még nem evett.Meg van glicerines kúp.Egyébként nem zavarja látszólag,csak aggódom.
2010. jan. 12. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt a baj a fiammal, amikor kapott gyümölcsöt, a szilva a második napon meghajtotta, azóta mindennap produkál valamit:) Semmi más nem vált be, pedig mindent megpróbáltam, de a szilva jött be egyedül:) Add neki te is, hátha nálatok is megoldja!
2010. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja első vagyok, a glicerines kúp sem igazán vált be, egyszer kakilt, utána megint 3 napig nem, és azt nem jó sokszor adni, mert esetleg megszokja.
2010. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk bevállt a glicerines kúp.Szerintem hatásos
2010. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itass vele kamillateát:-) Az lazítja a székletet. De a szilva is hatásos csak azzal meg vigyázni kell nehogy nagyon meghajtsa:-)))
2010. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én őszilét (babáknak valót) szoktam adni. Nagyon hatásos!!
2010. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!