Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert eszik babátok...

Milyen tápszert eszik babátok és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Én ma úgy kiakattam,eddig Beba HA.Start Aktívot ette a lányom,először a szopik mellé kellett pótolnom vele,de 2 hónapja már egyáltalán nincs tejem,így csak tápszert kap,ami 600g és 2050ft és 6 nap alatt elfogy.Ma voltunk dokinál,mondtam,hogy mióta csak a tápszert kapja sokat bukik,gondoltam ír fel Nutrilont,azt már használtuk,de nem azt kaptuk,hanem Bebának van egy tápja bukós babáknak igaz ez 750g vagyis 1-2 nappal tovább lesz elég,mint a másik,de 2600ft.Nem vagyok szarrágó,meg igyekszem a babámnak a legjobbat adni,de hogy több,mint 10ezer havonta a tápszer azt kicsit sokallom.Van nincs igazam?!
2010. jan. 12. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk az enyém már 1 éves, naponta kétszer issza, egy hónap alatt 4 csomag fogy el. De amíg napi 3 tápszer adag volt, simán elfogyott még akár 6 csomag is havonta.

Mondjuk amit én veszek, az "csak" 1700 ft, sajnos ilyen sokba kerül :( :(

2010. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Milumil HA start optima-t kapja.2600ft.körül van azt hiszem.10e ft. alatt még nem jöttem ki a gyógyszertárból!Azért nem is tudom a pontos árát,mert popsikrém stb.Amikor kijövök dobom el a blokkot mert már le is vert a víz:(((((((

Én sem a picitől sajnálom,de nem értem hogy miért nem lehet ezt támogatni vagy valami hasonló.Aki olyan anyagiakkal rendelkezik az hogy oldja meg havi szinten?

2010. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja,600g-os(előző voltam)
2010. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is a "szegényebb"emberek jutottak eszembe én megkérdeztem ma a gyógyszertárost,hogy vény nélkül mennyi lenne,3600ft.Csak mert hallottam,hogy van akinek a dokija csak fél éves korig ír fel tápszert.Felháborító,azért most már kezdek kicsit lenyugodni:)
2010. jan. 12. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ugyanezt, a Beba HA AR tápszert eszi a pici, szintén a sok bukás miatt és ez rohadt drága. Csak féléves koráig van rá támogatás, és mindössze már csak másfél hónapunk van hogy betöltse. Mostanra annyiból jobb, hogy én már két étkezést kiváltottam, így csak 3szor eszik tápszert, és mostmár tovább elég. Mi is úgy vagyunk vele, hogy a legjobb jár neki, de ez tényleg nagyon drága. Ja, és bukik még mindig, csak fele annyiszor.

2010. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi MILDIBE1 tápszert eszünk. Receptre 800Ft körül van, recept nélkül 1350Ft. Állítólag ugyanaz a cég gyártja, mint a Milupát, csak egy olcsóbb kategória. 2 hónapos kora óta kapja, semmi problémánk nincs vele. Igaz nálunk nem volt bukás. Koraszülött volt, de nagyon szépen gyarapodott tőle.

2010. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milupa Milumil 1-es-t kap a babánk. 900 g-os, 930Ft felírva. Nekünk a Beba egyáltalán nem jött be, ráadásul drágább is.
2010. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
CSak egy tipp! Ha már eszik mást is a babátok próbáljatok meg féléves koráig "betankolni", h olcsóbban jöjjetek ki. Sztem én is azt fogom tenni.
2010. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt eszi 1 hónapos kora óta. 4 nap múlva betölti a 6 hónapot. Pont ma írattam a dokival tápszert és kérdeztem meddig van rá támogatás. Azt mondta erre az AR tápszerre 1 éves korig van támogatás, addig tudják felírni. Mivel gyógyászati célra van a bukás miatt. A simát 6 hónapos koráig írhatják fel. Egyébként nálunk sem szűnt meg a bukás, csak kevesebb lett. Ja, és tényleg nagyon-nagyon drága. :(
2010. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!