Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet vele, miért nem...

Mi lehet vele, miért nem eszik kanálból, holott idáig olyan szépen ment minden?

Figyelt kérdés
5 hónapos a lányom, 3 hete már ebédre és uzsonnára bébiételt kap tápszer helyett. Viszont előfordul néha, hogy elkezdem etetni, megeszik egy jó pár kanállal és elkezd ordítani, nyűgösködni. Kénytelen vagyok neki így tápszert adni, amit azonnal meg is eszik cumisüvegből. Nem igazán értem miért, ügyesen eszik kanálból, szereti azokat a kajcsikat amiket adok neki, szóval még az sem lehet, hogy nem ízlik neki. Próbálom változatosan adni neki. Miért ordít néha, és üvegből utána miért fogadja el a kaját?
2010. jan. 12. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nő a foga, és ahogy hozzáérsz a kanállal az ínyéhez, az fáj neki.

A cumisüveggel meg saját maga "technikázik", azt megoldja.

Türelem, és újra enni fog. Próbáld hajlékony gumis kanállal (lehet hogy az sem segít), az idő megoldja.

2010. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, már gondoltam rá én is, hogy talán az, és emiatt lehet. pedig próbálom neki nem nyomni az ínyét a kanállal, ügyelek rá nagyon. nem minden étkezésnél fordul elő, hol az ebédnél, hol az uzsonnánál. van amikor 4-5 napig szépen megy a dolog, utána megint van minimum egy kaja, amikor ezt csinálja.
2010. jan. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!