Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával lehet...

1 hónapos babával lehet utazni? 3,5 órás út?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Igen lehet,csak ott van a csak...

Rengeteg ídőnek tünik számomra.

2010. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet.
2010. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor még sokat alszik, feltehetőleg útközben is aludni fog, én repcsire nem ülnék vele, de autóval semmi gond. és ha egyszer nincs azonnal tisztába téve amint érzed, hoyg kaki van, akkor sincs semmi bár mindenhol van Tesco és ott elég tiszta minden a benzinkutakatpelenkázás céljára nem ajánlom.

ha szopizik bárhol megálhattok, senkinek semmi köze hozzá, nem fog bebámulni senki az autóba,m ha meg tápszeres még annyi gond sincs viszed a kész tápit a cucliban és kész, legfeljebb kicsit kihűl.

2010. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megálltok út közben és kiveszed a hordozóból, akkor szerintem lehet. Mondjuk, ha szerencséd van átalussza az egészet.
2010. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha autóval mentek akkor semmi probléma. Szépen hátul ülsz mellette, és néha ha igénye van rá megkínálod cicivel. Utazásra még ez a legalkalmasabb idő, ha már nagyobb esze ágában sem lesz a helyén maradni, bár gyereke válogatja. A lányom 1,5 évesen végigszopta amikor Erdélyben kirándultunk... az oda utat, az ottani összes autókázást, a visszautat... azóta tudom, hogy ő mindig rosszul van az autóban. A fiam, pedig 15 hónapos és remekül elnézelődik, van-e valahol traktor, vagy valami fain autó.. néha észre sem veszem, hogy ott van, mert annyira könnyű eset.
2010. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán végigalussza majd.

Mi mentünk kb ennnyit és nem volt semmi extra.

2010. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!