Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok fozni ha nincs...

Mit szoktatok fozni ha nincs sok idotok a baba mellett?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában valami gyorsat,egytálételt.Pl,bolognai spagettit,főzelékeket,túrós csusza,krumplis tészta,sült hús+köret,sült máj,spenót,zöldségleves-húsgombócleves,párolt zöldség+valamilyen husi hozzá ezek jutottak eszembe!Ja és paradicsomoskáposzta
2010. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tegnap paprikás kruplit dobtam föl fözni este 19 óra körül. Csak hagymám volt szalonnám ,krumpli,ketchup, füszerek.De olyan fincsi lett és friss kenyér.De mára újból fözhetek de mit?
2010. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
A mai világban számos dolog áll az anyukák rendelkezésére,ami mellett kell,hogy legyen idő a babára.Egytál étel a legegyszerűbb,pl:bolognai,rakott krumpli,sült husi,rizses hús,palacsinta,pörkölt,de sztem bármit meg lehet főzni,a karácsonyi 4 fogásos kaját egyedül csináltam,sütit is sütöttem,minden az időbeosztás függvénye,túl modern világ van ránk.
2010. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tárkonyos,tejfölös krumpli leves füstölt húsal jaj de fincsike.
2010. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Laktató és gyors: legényfogó leves. Amihez nem kell nagy munka: pörkölt(itt lehet variálni:tejfölösen, gombával, stb.). Spagetti nálunk is megy, túrós tészta, kisütősök sült krumplival, gyümölcsleves, főzelékek. ami még nálunk nagyon kedvelt és gyors is szerintem az a Gyros. Ameddig csinálom a hosit sül a krumpli, a kettő közben valamikor bekeverem a tzatzikit, vágok össze friss ubit, paradicsomot.Ennyi jutott eszembe így hírtelen. Mondjuk, mikor nagyon nincs kedvem semmihez van, hogy virslit vagy melegszendvicset eszünk vacsira, de azt is jó néha! :)
2010. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rántott sajt rizzsel, paprikás krumpli, krumplis tészta, baconos-sajtos tepsis husi, őzgerincbe rakott husi (mert az hidegen is fincsi), paradicsomos káposzta, chilis bab. Hirtelen ennyi.
2010. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Modern világ van, ez tény. Én szoktam a fixeket használni, pl a csilis csirke, csak beszórod a húst, sütőzacsi, és megsül egyedül, hozzá fagyasztott krumpli.

Ma én is tárkonyos levest csináltam, csirkehusival, sok zöldséggel, jó sűrű, tartalmas étel.

Estére eszünk bundáskenyeret.

A férjem mindennap főtt ételt visz a munkahelyére, elég nehéz eltalálni, h elég is legyen, és változatos is, ezért vacsira mindig más van, melegszendvics, tojáskrémes kenyér, ilyesmik.

Szoktam pörköltet, mert az is gyors, galuskát már nagyon régen nem csináltam, főtt tésztával esszük.

Az is jó, ha főzöl pl egy zöldséglevest, és van hozzá pl mákostészta, diós tészta, egy napra az is tökéletes.

Túrós csusza, mivel mindig megdermedt a tészta, úgy csinálom, a szalonna zsírjába keverek tejfölt, abba a kifőtt tésztát, rá a túrót, és a sütőbe összesütöm, ilyen rakott tészta-szerűség lesz belőle.

Ha végképp semmi időm, mert van olyan is, mindig van itthon babfőzelék, csillis bab konzerv, azt javítom fel, újrafőzöm, ízesítem, kis tejföl, füstölt husi.

2010. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fentieket (tészta, rántott husi...) és még a tepsis dolgokat, mint a sajtos-tejszínes (én sima tejjel csinálom) husi: cs.mellet beleteszed a tepsibe, só, bors, szerecsendió, ráöntöd a tejet, tetejére sok sajt és mehet a sütőbe. Paradicsomleves, zöldségleves, tárkonyos zöldségleves cs.mellel vagy más husival, tojásleves.
2010. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!