Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az uzsit és tízórait mikor...

Az uzsit és tízórait mikor adjátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha négy óránként (vagy 3) vannak a főétkezések, akkor a kettő között? Nem baj, hogy nem telik el a reggeli és a tízórai között csak 1-1,5 óra? Olyan így mintha egész nap enne a babám...
2010. jan. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!7 körül kelünk-tápszer

10 körül tizórai gyümi

1 körül ebéd

5 körül uzsi

8 uátn,fürdés után tápszer

2010. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen.


7:30

10ó - tízórai

13ó

16ó - uzsonna

20ó


10 hónapos, de így eszik. Ő állította be magának az étkezések idejét.

2010. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk minden rugalmas egy picit. Igyekszem a 3 fő étkezés idejét betartani, de ha pl. későn reggelizünk, mert sokáig aludtunk, akkor a tízórait egyszerűen kihagyom, különben nem ebédelne, vagy csak kis gyümölcsöt adok. Bár most már két éves múlt, szóval rendezettebbek vagyunk, de ugyanúgy kicsit előre-hátra mozognak a dolgok, annak ellenére, hogy csak egy alvás van délután. Én arra törekszem, hogy étkezések közötti nasi már nincs, kivétel, ha vendégek vannak, vagy mi vagyunk másoknál...


Nem tudom mennyi idős a babád, de korábban úgy csináltam, hogy amíg nem volt kötöttebb alvásrend, addig hagytam, nem keltettem fel csak azért, hogy "most enni kell".


De egyébként tényleg sok az evés,nem csak a babák, de a gyerekek is így vannak ezzel, és ez így is marad pár évig még... :o)

2010. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanazok az időpontok mint az első válaszolónál, most 11hónapos a lányom.
2010. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos lányom így eszik

7 körül reggeli cici

8 körül reggeli (mostanában megkínálom péppel, de még nem nagyon kéri, csak az één reggelimet nézi ki a számból:-))

10-fél11 cici-TÍZÓRAI

12 körül ebéd főzelék

2-fél3 körül cici

fél 5-5között gyümölcs, joghourt mikor mi-UZSONNAlefekvés előőt cici

2010. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!