Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy miután...

Mitől lehet, hogy miután elalszik a fiam, rá fél, vagy 1 órára olyan keserves sírással mindig felkel este?

Figyelt kérdés
Állandóan rosszat álmodhat,vagy fél valamitől?Van másnál is így?7 hónapos.Velem alszik,de 8 kor még azért nem birok odafeküdni mellé.
2010. jan. 12. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapos a fiam,és már egy ideje ugyanez a helyzet nálunk is.Valószínűleg 1 óra elteltével újra az éber alvás fázisába érnek,és valamiért akkor van ez.Nem hinném,hogy mindig rosszat álmodnak,inkább csak újra élik anapjukat,és benne ami nem tetszett nekik.:-)
2010. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetes a kisfiam és neki is van ilyen, bár inkább napközben. Arra gondolok én is, hogy valami álom zavarja meg.
2010. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos, de már egy jó ideje ezt csinálja. Én arra gondoltam, hogy csupán annyi a baja, hogy nem feküdtem mellé. Ugyanis akkor mindig abbahagyja, ha 11 körül mellé bújok. Egy ágyban alszunk mind a hárman. Utána, ha ne adj isten, fel is ébred, csak rám néz, és alszik tovább.
2010. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 honapos kislányom igy ébred reggelente,odaveszem magam mellé és alszik tovább.Vagy a fog vagy rosszat álmodik
2010. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányom. Ő is fél óra elteltével felébred és sír. Ilyenkor kiveszem és (sokak szerint sajnos) átviszem magunk mellé, ahol két perc alatt elalszik.
2010. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért lehet, mert vagy jön a foga, vagy ha esetleg máshol altattad el, és később alvás közben beraktad a kiságyba, megébredéskor megilyed!

Nálunk a fogzás az okozója! 1 éves a Kislányom!

2010. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!