Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor fel kell húzni...

Most akkor fel kell húzni vagy nem?

Figyelt kérdés
Még kismama vagyok, de fiús anyuka leszek. Szóval nem tudom, hogy fürdéskor fel kell e húzni illetve húzogatni a bőrt a kisfiúk fütyijén, vagy egyáltalán ne és csak simán mossam csak le.Akiket kérdeztem azok hol így, hol úgy mondják. Van aki már újszülött kortól ajánlja de olyan is aki egyáltalán nem húzogat csak lemossa és kész.Most akkor mégis mi a helyes?
2010. jan. 12. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves koráig ,nem nyulunk a fütyihez !
2010. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csak le kell este mosni !
2010. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most is kétféle választ fogsz itt kapni. Minden orvos mást mond.

Én fürdéskor óvatosan megmozgatom neki, de nem erőltetem egyeltalán. Csak azért csinálom h ne tapadjon le neki.

2010. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi minden eddigi választ. Gondoltam a gyakorló anyukák egyöntetű választ tudnak majd adni mi a helyes.

Az viszont tény, hogy még a gyerekorvosok sem adnak egyforma választ, sőt még a védőnőktől is mást lehet hallani.

2010. jan. 12. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én erre a kérdésre itt már kaptam 4 választ miszerint 4 hónapos kortól kell fürdetéskor próbálkozni, mert volt aki 1 éves kor után akarta volna, de végül urulógus csinálta meg elég drasztikusan, egy másik anyuka is hasonlóan járt. Na én ezt hallva meg is próbáltam, de az én kisfiam 10 hónapos. Szerencsére sikerült és nem is sírt. Szerintem 4 hónapos korban korai , de később ha nem ellenkezik meg lehet próbálni.
2010. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sok kérdés volt már erröl és ahogy leírtad olyan különbözö a válasz. Én ugy látom hogy egyik válasz se rossz.Te majd eldöntöd melyiket fogod jónak érezni.

Én fürdéskor fölhuzom a gyerköcnek .

2010. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!