Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nem fogadja el a cicit,...

Babám nem fogadja el a cicit, miért? Beteg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 hós kislányom,tegnap este nagyon nehezen fogadta el a cicit,nagy sírások után.Nem is evett annyit mint szokott.Éjjel,reggel nem volt gond evett rendesen.Felkelt 11kor mosolygott sokat,beszélgettünk,játszott egyedül,aztán egyszercsak sírás,gondoltam már éhes,de nem kellett neki a cicim,csak ordított tovább.Kis tápszert evett,kb 30ml,aztán egy kis cici,de utána visszböfizett sokat.Aztán megint beszélgettünk kicsit,de hirtelen megint elkezdett sírni,semmi nem volt jó neki.Nehezen megnyugtattam,cumi szájban,most alszik.Alig evett.Beteg lehet,vagy csak nem volt éhes?
2010. jan. 12. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
tévedtem,nem aludt el.kezemben aludt kb 20 percet,kiságyban kb 10et,aztán sírás.
2010. jan. 12. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy beteg, az en babamnal ugy kezdodik a betegseg, hogy nem eszik. Olyankor nem is kell etetni. Ha ma is ilyen lesz, holnap vidd orvoshoz, vagy meg ma hivd fel a vedonot.
2010. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a lázát, de remélem nincs. A fiam is csinálta ezt , aztán elég hamar jöttek a fogak:( akkor csinálta, mikor még mélyen a gyökerek jöttek. Nyálzik is? Ha igen, akkor a fog csinál ilyen összevisszaságot. Ha nem kell a cici, próbáltad a lefejt tejet üvegből? Abból könnyebb enni, mint ciciből...ezzel viszont az a baj, hogy képes többet nem cicizni, mert a cumiból könnyebb...és már apad is a tej. Ördögi kör:( szerintem inkabb kináld a cicit most sürübben és ne nézd, mennyit eszik. Ha nem kéri, hagyd. Ha ujra sír, próbáld ujra. Ha nem eszik, próbáld félálmában, sötétitett szobában és tök csendben szoptatni.
2010. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Láza nincs,csak nyáladzik.Amúgy most is csacsog az állataival:)

Fogzás nem korai még?Még csak 3 hónapos.

2010. jan. 12. 14:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd besötétített szobában szoptatni,ha megint nyűglődik.Aztán ha az sem,akkor lefejem.
2010. jan. 12. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
4 honapos kislányom a 6,héttöl nem cicizik.Mindig feszegette magát,meg visszajött minden amit nagy nehezen lenyelt.Persze kapott tápszert már elötte is.És ez a megoldás.Rászokott a cumisüvegre!!!Innentöl kezdve fejés,fejés,fejés.És ezt kapte cumisüvegböl.Be kellett szereznem elektromos mellszivot
2010. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!