Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos! Tényleg öntisztul?

Fontos! Tényleg öntisztul?

Figyelt kérdés
Azt mondták ne töröljem ki a kisbabám cunusát, mert az öntisztulós. De látom, ha kicsit széthúzódik, hogy fehér váladék van benne. Gondolom ez krém, no meg ő is tisztul. Most akkor mi legyen? Nem kap fertőzést ha nem tisztogatom ki neki?
2010. jan. 12. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Este, fürdetéskor mosd ki onnan a krémet. Persze, tiszta törlőkendővel ki is törölheted Mindig elölről hátra. Egyébként belenyúlni nem kell, ha ha kaki került oda, persze, hogy ne hagyd benne!
2010. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ezer éve én is megkérdeztem ezt. Szerintem tisztítsd neki.

2010. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fürdéskor inkább mosd meg neki, ha belegondolsz a Tiédet is megmosod, nem?! Én is mindig megmosom a kislányomnak, ő már 19 hónapos, így biztos, hogy tényleg tiszta lesz és nem kap fertőzést. Szerintem inkább a lényeg, hogy olyan krémmel fürdesd, ami nem árt a kicsi bőrének. Mi a gyógyszertárit használjuk. Ez a tuti nekünk!
2010. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én állandóan kitisztitottam neki a krémet onnan és most mégis azt látom hogy benőtt a hüvelye és állitólag a kenőcsök okozzák. Most megyünk majd a dokihoz emiatt. Ha nem tisztitanám akkor nem tudom mi lenne.
2010. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor óvatosan széthúzom neki és kitisztítom.
2010. jan. 12. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A haj is ontisztulos, ha nem mosod meg, par het utan tisztabb lesz mint elotte, de azert az ember megis megmossa. Ki kell mosni, van ott pisi meg minden, felmarja, fertozodik, budosodik.
2010. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!