Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjszaka a...

Miért nem alszik éjszaka a kisfiam? 11 hónapos lesz

Figyelt kérdés
9 hónapig szoptattam, most már reggel-este tápszert kap,kb.270-et. Jön a foga is, ezért is biztos megébred, de most már ott tartunk, hogy 8 körül lefekszik (totál elfárad napközben, egyszer, max kétszer alszik, nagyon aktív), sokat is eszik napközben is, 240g főzelék hússal stb., szóval 8 körül lefekszik és éjfél-egyig 40 percenként felébred. Mindennel kenjük a fogát (dentinox, gengigél, chamomilla), vissza is alszik hamar ill. nagyon sokat iszik. Lehet h szomjas a tápszertől, vagy a szoba száraz? lehet h éhes? Vagy egyszerűen jön a foga? Segítsetek, mert teljesen kétségbe vagyunk esve a kialvatlanságtól és félek, hogy valamit rosszul csinálunk és neki se jó. Egyébként boldog, vidám baba, nappal sem alszik sokat, iszonyatosan aktív, minden érdekli, de nem lehet annyira lefárasztani, hogy átaludja az éjszakát
2010. jan. 12. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos korától pont így van, mint most a Te kicsikéd. Én sem jöttem még rá a "megoldásra", pedig ő mostmár 13,5 hónapos. Néha nagy ritkán (kb. kéthetente egyszer) teljesen átalussza az éjszakát, de éfjélig ő is felébred 1-szer 2-szer... és sokszor 3-kor is, 5-kor is.. :( Én már úgy nézek ki a kialvatlanságtól mint a saját öreganyám.
2010. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyedül alszi el este mert az a fontos.

Sírásán érezned kell ha nem ordít a fájdalomtól ,akor én csak csitigatnám. Éjszaka aludni kel. Jó tévé műsorban szoktam látni,hogy nekünk kell megtanitani aludni.És beválik pár nap mulva.

2010. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is nappal eleget kell ennie. Ilyen korban már egyedül kell elaludnia. Erre úgy tudod rászoktatni, ha sír vedd fel ne nagyon szólj hozzá ha megnyugodott tedd vissza az ágyába. Ha kell 20x is el kell ezt játszanod. Nálam pár hétig tartott, de még mindig ,megébred néha éjszaka. Szerintem a foga miatt. Biztos, hogy nem szomjas, ne szoktasd rá, hogy éjjel igyon. Sokat fog sírni de soha ne hagyd sokáig, illetve egyedül. Ha kitartasz e mellett sikerülni fog hidd el, csak ne csinálj soha, semmit másképpen, mert összezavarodik a babád. 14 hós kisfiú anyukája
2010. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 11 hónapos és még sohasem volt egy átaludt éjszakánk egészen a múlt hétig.Akkor már nem bírtam tovább és kipróbáltam az aludj jól gyermekem módszert.3 nap után átaludta az éjszakát,vidáman ébred,egész nap nyugodt.Megfizethetetlenek ezek az új éjszakáink!
2010. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!