Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen orrszívóra esküszik?...

Ki milyen orrszívóra esküszik? általában hol, és mennyiért érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk porszívóra erősíthető "orrszívó porszívó" fantázia nevű cucc van. Nálunk bevált, gyógyszertárban vettük. Szerencsére nincs túl sokszor szükség rá, de olyankor nagyon jó szolgálatot tesz. Ilyen:

[link]

[link]

2010. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sima kézi nekem is ilyen van, második gyreket "szolgálja":

[link]

2010. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből hatalmas viták kerekedtek már itt, van aki gyerekkínzásnak tartja a porszívósat. Az én tapasztalatom ez: a sima kézi szinte semmit se szed ki, ott áll a polcon porfogónak. A porszívósat természetesen előbb kipróbáltam magamon, még csak kellemetlennek se mondanám, nem hogy fájdalmasnak. Viszont szépen kitisztítja az orrát és nem fog begyulladni az arcürege. Olcsó, egy hátránya van, hogy hangos. Mi gyógyszertárban vettük, árára nem emlékszem pontosan, valahol 1500 Ft körül volt.
2010. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én babám most 9 hónapos, 1 hétig kellett szívni az orrát, mert megfázott. nekem is porszívós van, mert azt mondták, csak ennek van értelme. én előtte sosem szívtam az orrát, mert nem volt rá szükség, így nem tudom, hogy azért, mert új volt, hangos, vagy mert fájdalmas, de az egészet átüvöltötte. muszáj volt, de én örülök, hogy túlvagyunk rajta, és azt kívánom, hogy soha többé ne kelljen használni.

amúgy olcsó volt, valami 700 forint tescoban, sima porszívóra erősíthető.

2010. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekünk volt sima pesztronka orrszívó. ne ez sokat nem szedett ki és akkor vettük ezt a fajtát a patikában 1495 ft ért: [link]

NA ez igen ez kiszed mindent!

Én most már erre esküszöm.

2010. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van porszívós és kézi is. A porszívós nagyon jó, mindenféle taknyot kiszed, a híg folyós és a sűrű taknyot is. Eleinte amikor alkalmazni kellet, akkor tiltakozott a fiam, de néhány alkalom után már teljesen nyugodtan feküdt. Sőtt olyan is volt 13 hónaposan, hogy hozta nekem az orrszívót, hogy szívjam ki neki az orrocskáját. A kézit akkor használtam, amikor besűrűsödött a taknya a betegség vége felé. Meglepődtem én is, hogy mijen jól kikapta a váladékot.
2010. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!Érdekes,az elemeset(elektromosat) senki nem említette:)
2010. jan. 13. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!