Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet adni Univer z. borsó...

Lehet adni Univer z. borsó főzeléket 6 hósnak?

Figyelt kérdés

4.5 hós kora óta kostóltatok,eszik már alma,barack,krumpli,répa,s.tököt.

Ma lett 6 hónapos és tegnap vettem neki Univer z.borsó főzeléket.Vajon adhatom neki?


az áll rajta: BIO


*víz

*zöldborsó-passzírozott

*rízskeményítő

*paszternák

*napraforgóolaj

*


2010. jan. 12. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatod, nem gondolom, hogy lesz tőle baja.

Jó étvágyat hozzá :)

2010. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább főzz neki te borsót,behabarva.Sokkal egészségesebb,mint a bolti készítmények,ezekben van valamilyen tartósító vagy adalékanyag.
2010. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom...

ha a bébiételek között nem találsz zöldborsófőzeléket, inkább hanyagold.

2010. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már 5 hónaposan adtam neki, semmi baja sincs tőle. Add neki nyugodtan.
2010. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11:25, dehát ez egy bébiétel!!!


persze, hogy adhatod :) kérdés, hogy megeszi-e. :D

2010. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Méghogy adalékanyag!!!!Bio,bevizsgált szigorúan ellenőrzött bébiételekről van szó!!!Persze hogy adhatod!Csupán arra kell figyelni,hogyan reagál a babócád az új zöldégre.Először pár kalnállal kínáld,és figyeld hogy van e hasfájás,székrekedés,pukizgatás vagy bármi változás az emésztésével kapcsolatban!

Ha szívesen eszi és nincs gond,akkor legközelebb már többet adhatsz neki,egyébként pedig minden új dolog bevezetésénél így kell eljárni.

Sok sikert,és egészséget kívánok neked és a babának is!

2010. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,és még annyit fűznék hozzá hogy a nem idényjellegű termékeknél jobb ha nem boltit adsz neki hanem bébiételt,mert az tuti bio és a maga idejében nem mesterséges lámpázós eljárással hanem napfény által érlelt,és főleg nem permetszeres zöldségből illetve gyümiből készült.El lehet gondolkozni azon is hogy ha nem bio terméket vesz az ember,akkor vajon mennyire járta át a permetszer azt a zöldséget,gyümölcsöt amiből készítenénk a pici papiját......HM:(
2010. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!