Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggelinél 8 hónapos babám...

Ma reggelinél 8 hónapos babám kinézte a kezemből a vajas kenyeret. Adtam neki kis darabokat belőle. Olyan jóízűen ette. Ugye nem lesz neki baja tőle?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan eheti már!
2010. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek ebben a korban már szinte mindent ettek,amit mi.Nyugodtan adhatsz neki,mindent,amit ti is esztek.Csak erőset vagy túl zsírosat ne adj neki.
2010. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amit megeszik, és nem lesz tőle baja, azt egye nyugodtan. Nemrég mesélte el az anyukám, hogy amikor én 8 hónapos voltam - mint most a fiam- a székelykáposztát néztem ki a szájából. Összepépesítette, odaadta, befaltam és semmi bajom nem lett tőle.
2010. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Istenem!! 20 évvel ezelőtt egy 8 hónapos gyerek szalonnát evett hagymával,meg lecsót,mert az volt természetes.Mert hogy tejbepépek nem igazán voltak,hogy még rágni se tanuljon meg!!
2010. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szalonnát ne egyen, ezzel az erővel azsírosbödönt is nyalogathatná.
2010. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mostanában nagyon kinézi a kaját a kezünkből. Akkor adhatok neki mindenből, mi nem erős és nem túl zsíros?

Amúgy imád enni!! :)

2010. jan. 12. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Azokkal vigyázz, amik allergizálnak. És nagyon figyelj, hogy nincs-e valami baja tőle. Én is annak idején tejfölös porcikat adtam a lányomnak, mert abban biztosan nincs semmi adalék, nomeg a túrórudit imádta... aztán most 3 éves és tejsavóra allergiás, meg földimogyoróra, ami gyakorlatilag mindenben benne van.
2010. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is adtam már 8hónaposan,és azóta is nagyon szereti.Ha lehet ne margarin félét hanem tea vajat adj neki.
2010. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!