Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a pelus, amibol nem...

Melyik az a pelus, amibol nem folyik ki a kaka?

Figyelt kérdés
Eddig pampers active babyt használtunk de mostanában mindig kifolyik belole a combocskájánál. A sleep & play-bol ugyanugy. Vmi más? A babám 3 hós
2010. jan. 12. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szintén kezdetek óta 16,5 hónapja pamperst használunk, soha nem volt vele ilyen gondunk.
2010. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi is pamperst használunk és csatlakozom az elözőkhőz akkor foly ki ha nagyobbra kellett váltani,de akkor is fent a hátán.Egyszer probáltunk liberót az is jo volt de sokkal vastagabb.
2010. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lányomnál a Libero-Pampers-Huggies-Tescos-ból csak a Libero vált be. Fiamnál az első 3-at próbáltam eddig, de mindből folyt már ki. Mégis a Liberora szavazok, az a legjobb nedvszívó.
2010. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, hogy kicsi, mert a babám csak 6 kg, és a hármasat (4-9 kg-ig) használjuk. Azért szeretem én is, mert jó vékony.
2010. jan. 12. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!