Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a füle? Babámnak...

Fájhat a füle? Babámnak torokgyulladása van, de enyhe szerencsére.

Figyelt kérdés
Viszont észrevettem, hogy egy pár napja elkezdte felemelni a kezecskéit a füléhez, mintha takarná le. Főleg, ha valami hangosabb zaj van (pl. turmixolok). Megnyomkodtam neki a fültövét, de nem jelzi, hogy fájna.
2010. jan. 11. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
könnyen rámehet minden gyulladás a fülre,a legkönnyeben úgy tudod megnézni,hogy a fül cimpája alatti arccsont mellet,(illetve feljebb is lehet)megnyomod óvatosan,és ha grimaszolgat,esetleg elkezd sírni,akkor biztos hogy fáj a füle.Egyébként,nagyon jóó vizes tasakos fülmelegítő spkát lehet kapni a brendonba,illetve més baba boltokban is,ami ilyenkor nagyon jó,és praktikus.Érdemes egyet beszerezni az ilyen kellemetlen alkalmakra!
2010. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

a fiam középfülgyulladását a háziorvos 4 szeres vizsgálat alatt se vette észre, amikor azt mondta, h a nehezén túl van, kiszakadt a dobhártyája és gennyes váladék folyt belőle,

azóta minden megfázáskor a fülészetre is elviszem, mert ott tudják megállapítani igazán, h van-e gond a fülével vagy nincs

sztem a gyermek egészsége egy plusz utat megér

2010. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Beszerzek valami melegítőt, és ha nem javul a helyzet irány a szakorvos!
2010. jan. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!