Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kell neki? Babám...

Miért nem kell neki? Babám 6hos és nem igazán izlik neki a kostoltatás, semmi. Mindent kiköp. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma adtam neki sütötököt,de viszont láttam du. a pelusban.
2010. jan. 11. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most kiköpi vagy kikakilja? Mert ez nem mindegy! Amit megesznek,az befoghatja a székletét.Ha csak most kezded a hozzátáplálást,akkor türelem kell,mire rendesen fog enni.
2010. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem teljesen a kérdést...szerintem egy kicsit elkéstél ezzel a dologgal.4 hós kórtól "kell" kezdeni a hozzá táplálás,és általában almával.
2010. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kell 4 hósan kezdeni még a kóstoltatást sem!

viszont ha már kikakilta,akkor valahogy megette,tehát azt elfogadta nem ?

2010. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze valami minimális lemegy a torkán.De egy-két kanálnyi csak.Mi is az alma meg társaival kezdtük,4.5hosan.De még mindig nem tudok kiváltani egy étkezést sem.
2010. jan. 11. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
22:23 vagyok "kell" szót mint látod idéző jelben írtam akkor is!igen valóban nem kell,de célszerű mivel a babának szokni kell más ízeket is,persze mindenek felett anyatej,ha van az anyukának...viszont ha tápis a baba akkor szinte kötelező,mivel akárki bármit ír,és mond az "mű" ennivaló.Gondolj belem ha 6 hósan vagy később kezded el a hozzá táplálást,akkor szegény baba,mire egy éves lesz akkor még az almánál,és a sütőtöknél fog tartani?!és 2éves lesz mire megkapja az első krumpli főzelékét!....a baba értelmi szintje is fejlődik,ha más állagú és más ízű,színű ennivalókat lát és ízlel.Az én lányom kis se bírta volna ha nem kóstolja meg az ujj dolgokat.
2010. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld neki elölről!Egy kis banánnal,almalével(pl.hippes jó édes)Lehet,hogy még az édesebb ízeket kedveli,majd lassan,nagyon lassan áttárni a kicsit sósabb dolgokra.Répa is mehet,alma,banán,őszibarack
2010. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22:23 voltam,és a 22:25 re írtam rá.
2010. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Te keszited vagy keszen veszed az etelt?

Baratnom gyerekei egyik se ette meg az uvegeseket csak amit a baratnom csinalt.A fiam meg pont forditva van:(.

2010. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kommentelőnek:

Hmm...amúgy tényleg nehéz kérdés!Én annak vagyok a híve,hogy tejet kapjon 6 hós koráig,akár tej,akár táp.Még olyan kis fejletlen az emésztőrendszerük ezekhez a savas (pl alma) ételekhez.Sokan vannak,akiknek fel is kell függeszteni a hozzátáplálást,mert a bab nem követi az anyuka által diktált tempót.

Valahol biztos ott az igazság a kettőnk válasza között,igazából még az orvosok is vitáznak...

2010. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.adtam már neki boltit is,meg olyat is amit én csinálok.amugy sem egy nagy étkü kislány,hát elöbb-utobb csak megszokja
2010. jan. 11. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!