Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái, mik a...

Hasfájós babák anyukái, mik a tapasztalatok a Gripe Waterral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valaki észlelte a jótékony hatását? És mekkora dózisban adjátok a babának? A papírján az van, hogy 5 ml-t kell adni, ami szerintük egy kiskanál. Én lemértem és ha kiskanállal adagolom, akkor a 150ml-es üveg egy hónapig is kitart, viszont ha 5 ml-t adok, akkor egy hétig se. Most akkor mi a jó adag? Az 5 ml túl sok, vagy az egy kiskanál a túl kevés? Ki mennyit ad a babának?
2010. jan. 11. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 2ml adtunk pipettával a picurnak. Kb 1hétig használt.

Aztán kiderült, hogy azért fáj a hasa mert tejfehérje érzékeny, de sokat szenvedtünk sajnos mire kiderült.

2010. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tuti szer, nekunk csak az valt be. en cca 1,5 kiskanalnyit adtam neki lefekves elott es ha fajt a hasa. Jon a puki rendesen es meg is konnyebbul tole.
2010. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált.egy kisakanálal adunk neki kaja előtt vagy utánn.
2010. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egyáltalán nem vált be.
2010. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Helló!Az én kislányomnál csak a Gripe Water vált be,pedig sok mindent kipróbáltunk neki.Most 9 hónapos,és kb.2-3 hete hagytam abba a Gripe Water adagolását,mert elmúlt végre a pocakfájása.Én kb.1.5 kiskanálnyit adtam neki egyszerre,és az úgy hatásos volt nála.Remélem neked is beválik,nincs annál rosszabb mint amikor sír a pocifájástól.Jó egészséget nektek...
2010. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb szer !
2010. jan. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez vált be! Viszont mi egy teáskanálnyival adunk neki! Felhivtuk a forgalmazó céget, hogy nem egyértelmű az ami a papiron van (kávéskanál=5 ml), erre közölték, hogy ja rosszul van irva, de már dolgoznak az ügyön. Szerintem sok babának azért nem volt hatásos, mert keveset adtak nekik.

3 hónapos baba anyukája

2010. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor én is megpróbálom az arany középutat, 2.5ml, aztán meglátjuk mi lesz...
2010. jan. 12. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!