Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is vigyorgott a babája...

Másnak is vigyorgott a babája a Viburcoltól?

Figyelt kérdés
3 hete üvölt esténként a babám minimum 1 órát, nem lehet megvígasztalni, rémálom az altatás. Ma kapott egy Viburcolt és 2 óán át vigyorgott az ágyában, majd elaludt. Remélem, nem ártottam neki, de hihetetlen volt újra az esti csönd.
2010. jan. 11. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

Én is ezt adok a fiamnak mert vele is ugyan ez volt esténként...Ő nem vigyorog vagyis nincs ideje mert fürdés után adom neki eszik és már el is aludt...beadás után 15percel már alszik is...biztos nem ártasz vele neki nyugi!!

2010. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is fürdés után adtam rögtön fél 8 körül, evett és most aludt el. Addig hangosan vihogott az ágyban meg tornázott. 4 hónapos.
2010. jan. 11. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kicsim már 10 hós...biztos nem volt még álmos:)
2010. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz adok egyet anyósomnak is, mindig olyan kiállhatatlan!

Egyébként én nem félteném a picit a homeopátiától!

2010. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1 délután próbáltam meg a 9 hónapos lányomnál,nagyon nyűgös volt. Fél óra elteltével úgy viselkedett,mint aki be van rúgva,fel-alá rohangált négykézláb,és hangosan röhögcsélt. 1 óra múlva elaludt,azóta csak este adom neki néha,ha nyűgös napja volt,nálunk bevált. Rá is van írva,az elején felerősödhetnek a tünetek,amire kapja,gondolom a nyugtalanság.
2010. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!