Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós kislányom 2 napja nem...

15 hós kislányom 2 napja nem szeret fürdeni, mit csináljak? Bővebb lent

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt, szerette a vizet, már ő mosta a saját haját, nevetgél, volt, hogy alig akart kijönni a kádból :)

tegnap óta viszont, amint el kezdem vetkőztetni rögtön el kezd sírni, húzza vissza a ruháit, amikor beteszem a kádba úgy sír, mint akit nyúznak.


Próbáltuk előbb a babáját megfürdetni, nem volt gond, csak amikor kezdődik a vetkőzés.


Mit csináljak?

Másnál is volt ilyen? Hogy szerettessem meg vele újra a fürdést?


2010. jan. 11. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy megszólnak, de szerintem fürödj meg vele te is. Így biztonságban fogja magát érezni. Persze előtte te mosakodj le...
2010. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz amit előttem írtak.Azelőtt velem is velem fürdött anyukám,semmi bajom nem lett,a mai napig emlékszem rá,pedig már jó régen volt.Szerettem vele fürödni.
2010. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma úgy fürdettük, hogy apa bement vele a kádba és én fürdettem, de akkor holnap megpróbáljuk, hogy én megyek vele, hátha ez tényleg bejönne.
2010. jan. 11. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nálunk is ez van kb.egy hete csinálja a kisfiam(16hós).Nem hajlandó leülni sem,ha leültetem ordít(eddig nem volt ilyen),játszani sem akar.Gyorsan lefürdetem és veszem is ki:(.Nem történt vele semmi,nem tudom mi lehet,de remélem nem tart sokáig.Kitartás nektek is.
2010. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig "X volt ilyen.Mind a kétszer 1 hétig tartott, aztán megint szeretett fürdeni. először 9 hónapos korában belement a víz nagyon a szemébe és onnantól üvöltött. aztán 16 hónaposan nem akart kijönni a vízből erre fogtam kihúztam a dugót és megijedt tőle, úgy hogy egy hétig sírt, aztán elmúlt. Lehet nálatok is valami történt és azért viselkedik így, de nyugi megszokja. Én soha nem fürödtem vele.
2010. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zuhanyoztasd csak le. Most épp ilyenje van. Majd megszereti újra. A bőrének úgysem tesz jót, ha sokáig ül a kádban.
2010. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

ilyen az én kisfiamnál is volt- hogy imádott fürdeni, és aztán meg egyszercsak üvöltött, ha a kádat meglátta. Nem jöttünk rá miért. Nagyon gyors fürdetések voltak akkor- kb 9hós volt. Utána egy hét múlva már csak kicsit sírt, és kb onnantól még egy hét múlva már ismét szeretett fürdeni. A dokink azt modnta, hogy lehet, hogy rosszat álmodott- és csak tudat alatt emlékezett vissza rá.

Remélem nálatok is elmúlik 1-2hét alatt, addig meg vezessétek be az 1perces fürdetést! :-)

2010. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon remélem, hogy tényleg csak 1 hétig fog tartani, annyira sajnálom, már amikor el kezdem vetkőztetni, sír és szorítja a nyakam, a fürdés valóban 1 perc, apa fogja, én meg gyorsan lemosdatom, utána viszont, amint kikerül a kádból egyből megnyugszik.


NEm történt vele semmi, ami indokolná, ezért nem értem.

2010. jan. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!