Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autósülésről?

Figyelt kérdés
Használtan kaptuk ajándékba és kíváncsi lennék,nektek hogy vált be,vagy mit gondoltok.A szűkítő betét már nincs meg hozzá.Ugye jó lesz? róla. [link]
2010. jan. 11. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint mit gondoltok róla:)
2010. jan. 11. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
szuper.az elsők között volt a listámon.nagyon megbízható a töréstesztje,és kényelmes is.
2010. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

Esetleg ha valaki használ ilyet,neki is megköszönném:)

2010. jan. 11. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, nekünk a babahordozónk volt brevi, de nagyon szerettem, kényelmes, strapabíró. Ez sztm egy elég megbízható márka.
2010. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad milyen idős kortól akarod használni. Ez ahogy nézem o kg-tól van, de én egy újszülöttet nem tennék bele, olyan idős kortól használnám csak mint egy autósülést (9 kg).
2010. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5,5 hónapos a babám,8.3 kiló,de természetesen nem fogom beletenni amíg nem ül stabilan.Az meg még ahogy elnézem nem mostanában lesz.Olyan tavasz-nyár körül gondoltam.
2010. jan. 12. 07:23
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok megint. nyártól szerintem teljesen jól tudjátok használni. Szerencsétek van,hogy kaptatok egy ilyet.:-)
2010. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hálás is vagyok nekik:)
2010. jan. 13. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!