Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnal is felboritotta Apa a...

Masnal is felboritotta Apa a napi rendet az unnepek alatt?

Figyelt kérdés

Amig itthon volt a ferjem teljesen felborult a napirendunk.A 6 hobnapos kisfiam egesz nap nem aludt semmit,ossze-vissza evett.Most par napja teljesen vissza allt a dolog.

Vegulis orultem is neki mert sok idot toltottek egyutt, meg harmasba is de nem gondoltam volna h ilyen kavarodas lesz belole:)

Valaki jart igy?Most mar minden oke nalatok is?


2010. jan. 11. 19:10
 1/10 A kérdező kommentje:
6 honapos(bocsi elirtam)
2010. jan. 11. 19:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit borultak a dolgok, de olyan jó volt, hogy itthon volt, hogy nem bántam és a kisfiamat sem érintette rosszul a dolog. Sokkal többet foglalkozott vele, mint egyébként és nem volt szívem beleszólni a dolgokba. Jó volt ez így, a férjemnek is kell gyakorolni az apáskodást, még akkor is, ha elalvás előtt folyamatosan beszélt a picihez és felhúzta a zenélős forgót, mikor én mindig a legnagyobb csendben végzem az esti rutint. De mint írtam jó volt így, tök édes a párom, ahogy "anyáskodott"! :):):)
2010. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:)

Mintha csak en irtam volna.

En is teljes csondbe altatom es az en ferjem is dumalt hozza meg bekapcsolta a radiot:)

De amugy tenyleg edesek voltak.Pl.mindig O akart etetni.

2010. jan. 11. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk is minden felborult de nem ez a része mert a párom mindent úgy csinál ahogy én,igy ebben nem olt neki változás,viszont annyira megszokta apát,hogy kész volt mikor reggel üres volt az ágy része.fel kellett hívni telefonon,hogy babanyelven beszélgessenek picit így megnyugodott.ez eltartott pár napig.1 éves.
2010. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem a napirend borult,hanem össze szoktak apa és fia.:))
2010. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem a napirend borult,apa ilyen téren alkalmazkodik a gyerekekhez,viszont a kicsi mindennap Vele fürcsizett ,most meg néz rám érdekesen hogy hol az Apja a kádból.:( 6 hós
2010. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk teljes káosz volt.

Mivel két hétig a kisasszony körül forgott a világ (apa is kényeztette, vendégek is jöttek, én is mindig ráértem, mert amíg apa kényeztette, addig megcsináltam a dolgaimat), iszonyúan hisztis lett, ha épp nem vele foglalkoztunk - legalább az egyikünk - 100%-osan.

Egy hétbe telt, amíg visszaálltunk arra, hogy újra tud egyedül is játszani, újra fedezgeti fel a játékait, meg a lakást.

Nagyon nehéz volt a végén kezelni már, de most újra minden helyre került.

Mondjuk az is igaz, hogy közben rájött, hogy apát simán manipulálhatja, pillanatok alatt kenyérre tudja kenni... hát ki is használta a kis ördögfiókám apa jó szívét. :-D

A napirendünk meg... mintha olyanunk sosem lett volna.

De egy hét alatt szépen visszaterelgettem őt az eredeti kerékvágásba.

11 hónapos

2010. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 hétig volt itthon, és kivételesen sokat foglalkozott a lányával. Teljesen borult a napirend, volt, hogy este 10 órakor feküdt a kisasszony, össze-vissza evett, stb. :(

Alig vártam, hogy apa végre visszamenjen dolgozni. Még mindig kínlódunk az alvással. :( Csak apát keresi...mindig az ajtó felé néz, és sír.

2010. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2 hétig kényeztette Apa,most én iszom a levét,de kezd helyreállni a rend lassan.
2010. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt.

Nalunk is ahogy este hazajon az apja szeles vigyor,menne egybol az olebe.

2010. jan. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!