Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtok/tat...

Milyen pelenkát használtok/tatok/? Mennyire vált be? Milyen árú? Mekkorá babáról van szó?

Figyelt kérdés
Csak azért kíváncsiskodok,mert amit használtunk állati drága lett és szeretnék váltani! Babám 15 hós!
2010. jan. 11. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában rászoktam, hogy a Bambino pelust használom a 16 hónapos (11 kg)kislányomnak. Nagyon jó nedvszívó és az ára is jó. Egy nagy csomag 2500 Ft körül van. Minőségre olyan mint a Tescós, nekem talán még jobbnak is tűnik. Pesten az M5-ös melletti Tesco előterében is szoktam venni ezt, az éttermeknél egy kis bódéban, de az Auchanban is kapható.
2010. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11 hósak vagyunk. Míg pici volt 1-6 hét Pampers. Aztán Tescos, DM-es, Bogi pell-es, mikor melyik. KB. 6 hónapja Bogi Pell, 2390 Ft, 60 db. Nappalra tökéletes, éjszakára Pamperst.
2010. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ahogy számoltam, a legolcsóbb megoldás a DM saját márkás, 4-est használunk, 84 darabosra be szoktam váltani egy 25%-os kupont, így kb. 36 Ft-ra jön ki egy darab.

Én eddig akármilyen fajtát próbáltam, jó volt. 10 hónapos a lányom.

2010. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Éjjel én is Pampersezek,nem felvágásból,de eddíg mindenből kipisilt este.
2010. jan. 11. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Pamperset használtam az a tuti, de drága. 1 hós a kislányom. Kipróbáltam a dm-s pelust, nem is rossz. Most Liberót használunk. Egy ismerősöm tud szerezni olcsóbban, így ...
2010. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekünk meg nagyon nem jött be a dm-es mondjuk az én fiam kacsa..rengeteget iszik, így sokat is pisil, és a dm-es átázik, kifolyik stb.

Nem veszek többet :(

Maradok a dm-ben kuponnal vásárolt liberónál (5ös méret) bár ez is vékonyabb lett mióta ez az új design-ja van..:(

Nappalra meg épp ami akciós, pl. auchanban volt most 3600 ft 2 nagyo csomag happy nevű pelus nem is volt gagyi! Vagy tesósat veszek ha akciós (de ezek éjjelre nem jók szvsz).

2010. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most a narancssárga Pampers-re esküszöm nem volt még baleset,de a kéknél igen, és a tescoba multkor 41ft -volt db-ja naracsnak.. Az jó ár szerintem!

De a tescos pelus és a francia is jó de néha ki folyik a pisi.

2010. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20:42 vagyok baba 14 hónapos

narancs p. nagyon könnyű ha tele is van nekem ezért is szupi.

2010. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi tescosat használunk éjjel-nappal.amig volt pempers addig azt raktam rá éjjel,de volt h átázott reggelre.most éjjelre is tesósat használunk.a kék-fehér csikosat,igaz nejlon a kilseje,de nekünk bevált.ja és 4 hós a fiam
2010. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most megint újított a pampers,tök jó gumis a dereka és 12 órát kibír! nem csak rá van írva hanem tényleg! most a tescóba 3900 körül van a 96 dbos a 3-ból.a többi méretben nem tudom hány darab van
2010. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!