Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok tescos pelusokat?

Használtok tescos pelusokat?

Figyelt kérdés
január 15-18-ig 1899 Ft lesz az 54 db-os (35 FT/db) zöld csomagolású tesco Baby essentials pelus. ez jó fajta? tapasztalatok?
2010. jan. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt használom a kislányomnak,és maximálisan meg vagyok vele elégedve.A Pampers nem bírja ki az éjszakát,ez igen.Igaz,hogy vastagabb,de jó nedvszívó.Hasonló mint a Huggies,csak átnedvesedés nélkül.
2010. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A zöldet szeretem, ez az:

[link]

Olyan, mint a Libero, csak sokkal olcsóbb.

2010. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de hol laksz? Itt a Jászságban sajnos nincs ilyen akció, vagy én keresem rossz helyen? Amúgy mi használtuk a lila pelust, az nekünk bevált.
2010. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

békés megyében lakunk, és ma jött az újság az akcióval

szerintem kipróbáljuk!

2010. jan. 11. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, én sem láttam nálunk, én is Jászságban vagyok.

De találtam egy helyen, Reál, és ott ugyanez a pelus (régi és új fajta Tescos), átlátszó csomagolásban van, az a neve, h gazdaságos pelenka, a minta ugyanaz rajta, mint a tescosnak, és 38 Ft-ba kerül, 28 db van benne.

Nagyon örültem:)

2010. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld ki. Én kissé hitetlen voltam, mikor a barátnőm dicsérte, de egyik ilyen akciónál kipróbáltam, és azóta szeretem használni. Még nem volt gond vele.
2010. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is
2010. jan. 13. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!