Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dönthető autósülést...

Milyen dönthető autósülést ajánlanátok ha még nincs 9 kg a babám?

Figyelt kérdés
A legfontosabb szempont hogy dönthető legyen akár vizszintesbe is, mert nagyon sokat utazunk és aludna is benne. Az autós mózest sajnos már kinőtte és a hordozó meg kényelmetlen neki a hosszú útra. És a biztonság is fontos lenne, tehát drága is lehet. Ha tudtok linket is küldjetek. Köszi előre is.
2010. jan. 11. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

mivel ő még nincs 9 kiló, és fontos a biztonsága, semmiképp ne vegyél 9-18-as ülést. sokan belerakják már, de hidd el, nagyon veszélyes, egy esetleges ütközésnél nem biztos, hogy bírná a nyaka, ha előrefelé van bekötve.

2009-ben a német ADAC teszt alapján 0-18 kilós kategóriában ez az ülés nyert:

[link]


hátránya, hogy ezt később se tudod menetiránnyal megegyezően fordítani, ezért én nem is venném meg.


ha tudsz angolul, akkor még ezt javaslom:

[link]

én ilyet vennék, ez később megfordítható. szállítanak magyarországra is. ezek nagyon biztonságos ülések, a britax gyártja itthon a Römert, de angliában Britaxnak hívják. itthon ezek nem kaphatóak. szerintem nagyon jó áron vannak (sokkal olcsóbb, mint itthon). kérdés, hogy fontos-e az isofix. szerintem nem biztos, hogy azon múlik.

majd mások biztos ajánlanak isofix-es üléseket is, de a legfontosabb, ne tedd még be 9-18-asba!!!

2010. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

ezt is nézd meg:

[link]

2010. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a linkeket. A 2. tényleg jónak tünik, meg is nézzük. Olvastam még az Espiro Optimáról ami hasonló mint ez de az nagyon olcsónak tünik ehhez képest, nem mintha ez baj lenne, de lehet ezért nem olyan biztonságos.
2010. jan. 11. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Espiro optima van 0-25 kg-ig. Semmi baj sincs vele, nagyon szeretjük 6 fokozatban lehet dönteni ára 30 ezer forint se.

Szerintem jó.

[link]

2010. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9-25kg ig nagyon jó.Pierre cardin
2010. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudnátok abban segíteni, hogy a baba amikor alszik, vagyis vízszintesbe döntitek az, ülést, az hogy oldható meg? Menetiránnyal megegyezően? Akkor a hátsó autósülést is dönteni kell?
2010. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előzőnek: nem tudom hol sikerült vizszintesben dönthető autósülést vennetek, mert mi végül vettünk eggyet (espiro optima) a neten a leirásban azt irták hogy vizszintesbe dönthető, ehhez képest mikor megnéztük élőben hát kb csak annyira van megdöntve mintha a hordozóba feküdne. És az eladó azt mondta nincs is olyan gyerekülés ami ennél jobban dönthető. Jobbhijján megvettük, nálunk még menetiránnyal háttal utazik a baba. És a kérdésedre válaszolva ha teljesen megdöntjük akkor nem kell állitani semelyik ülésen, de lehet csak azért mert nagy az autónk.
2010. márc. 31. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Concord Ultimax van és azt teljesen le lehet dönteni menetiránnyal háttal is.

Kis autónk van,de megy abban is.

2010. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!