Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én nem "utáltam" meg az...

Csak én nem "utáltam" meg az anyósomat, mióta gyerekem van?

Figyelt kérdés
Mielőtt megszületett volna a babám (5 hós),nagyon jól kijöttünk.Bármiben segítettünk egymásnak,sokszor neki mondtam el a problémáimat.Nem voltunk "szerelmesek" egymásba,de tényleg minden klappolt.Mióta gyermekem van,egyszerűen attól is lemegy bennem a pumpa,ha csak hozzáér a gyerekemhez.Nem tudom miért,de ha rajtam múlna,sosem nyúlna hozzá.Ha nálunk vannak,akkor annyira nem zavar,mintha náluk vagyunk.Szeretném ha nem így lenne,mert a babámnak szüksége van a nagymamájára és fordítva is,de egyszerűen nem megy.eleinte apóstól nem "féltettem",de mostmár tőle is.A saját szüleimtől viszont nem.Persze a történet része,hogy néha kiborító tud lenni anyós.Pl ha vmit csinál a gyerekkel,ami nem tetszik,apa meg rászól,mindig közli,hogy "te ebbe ne szólj bele".A férjem elég mulya,ezért én szoktam mondani,hogy ő az apja,hadd szóljon már bele.Meg hogy majd nyáron ide meg oda viszik (egy éves sem lesz még nyáron).Mikor mondom,hogy nemn,mert még kicsi lesz,az a válasz,hogy dehogynem!Szeretnék rendes kapcsolatot velük.Miért sajnálom a gyerekemet tőlük?Nektek nem volt ilyen?Mit tegyek?
2010. jan. 11. 15:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia 17:52, Én 17:50 vagyok. Istenem, csak legyen igazad. Annyira jó lenne, ha változna a helyzet, mert szeretném, ha totális béke és harmónia lenne a családban, és tényleg, próbálom visszafogni magam, amennyire lehet, és amennyit elbír az igazságérzetem, de egyenlőre semmi változás. A próféta szóljon belőled! :-)
2010. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyik előző válaszoló vagyok. Köszönet annak, aki pontozgatja a válaszainkat és drukkolok, hogy neki majd egy álomszuper anyósa legyen!
2010. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Most nézem csak,hogy a kérdésemben szerepel egy nem szócska.Természetesen anélkül értendő,de ahogy elnézem midenki rájött.Mindenkit felfelé pontoztam,félreértések elkerülése végett.Én is nagyon bízom benne,hogy változni fog a helyzet.Jó lenne,mert így hülyét kapok rövidtávon.Még most is jó amúgy a kapcsolatunk,ha pl alszik a gyerek.De amint 3-an vagyunk egy légtérben,szikrákat szór a szemem.
2010. jan. 12. 07:20
 24/24 anonim ***** válasza:
Bocsánat ha nem ide illő a kérdés de honnan látjátok hogy hol pontoztak le? Mert nekem is 91-ről 90-re ment de írtam ide is,máshova is...?
2010. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!