Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adható a banán 6...

Hogyan adható a banán 6 hónapos babámnak? Egyáltalán kaphat? Már eszeget szinte mindent amit lehet, de főleg csak azt adom neki amit 4 hónapos baba kaphat!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 11. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én almával keverve adtam neki, botmixerrel csináltam. Jól megfogta a pocakját, így most egy darabig nem kap...
2010. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5 hósan kezdtem el neki adni a banánt összeturmixolva és először azt hittem nem szereti mert öklendezett tőle és kiköpte:-( De aztán rájöttem hogy ha csak villával összetöröm neki akkor megeszi:-)!!! Ugyanis ha turmixolod a banánt akkor már elnézést de ilyen "taknyos" állaga lesz...

Szóval én azóta csak összetöröm neki(vannak benne darabok is) és úgy imádja:-))))

2010. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán. :) Összeturmixolod és kész. Esetleg keverheted olyan gyümivel amit már eszik (alma, körte, stb.). Előbb egy kis mennyiséget, hogy nehogy fogja a hasát. De banánt már nyugodtan ehet 6 hónpos baba.
2010. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak 7 hónaposan adtam neki először.
2010. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló írta hogy nagyon megfogta a pocakját!

Igen a banán kicsit fog(valamelyik babánál nem) de az alma még inkább:-((

Szóval ha a banánt őszibarackkal,szilvával keverjük inkább, úgy jobb:-))

Az én babámat például nem fogja meg a banán, de az alma nagyon! Így "tisztán" nem is szoktam almát adni neki csak keverve:-)

2010. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ki fogom próbálni.Már egyszer egy körmömnyi falatot kapott,tetszett neki,ezért gondoltam adok neki!
2010. jan. 11. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!


itt olvastam, hogy már adható pici banán a kajcsijába 2-3 "guriga" , de késsel ügyesen metszeni, a magokat kikerülve. szóval azok a kis magok fogják igazán a hasát . (ezért nem ehet pl. kiwit sem még)

2010. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld ki.Adj neki először egy két kiskanállal,és meglátod hogy ízlik neki.Én 5 hónapos kortól adtam neki a banánt összenyomkodva.Semmi baja nem lett tőle.Nagyon szereti.Most 9 hónapos,és amikor banánt eszik,még egy kis piskótát is morzsolok bele neki.Szép napot!
2010. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A KIVIT AZÉRT NEM EHETI MERT NAGYON ALLERGIZÁL:-)) MINT AZ EPER,MÁLNA ÉS MINDEN APRÓ MAGVAS GYÜMI:-)))
2010. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kezdetektől adom a banánt, kedvence lett. Egyáltalán nem fog nálunk semmit, baán ide vagy oda, napi 3-4-szer van termék a pelusban. :S

Így szinte mindennap merem adni neki, mert amúgy olvastam hogy nagyon jótékony hatású gyümölcs.

2010. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!