Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Actival kid rágótablettát...

Actival kid rágótablettát adhatom a másfél éves fiamnak?

Figyelt kérdés
3 éves kor van írva, h attól adható, de a gyógyszertárban azt mondták, h nyugodtan adjam. (De csak lehet azért, h menjen nekik az üzlet:-) ) Vélemények? Köszike.
2010. jan. 11. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem múltkor, a kislányom májusban lesz éves. Én sajna csak itthon vettem észre, hogy 3 év a korhatár, és nem adom oda neki. Inkább elrágcsálom én, "több is veszett már Mohácsnál...", úgy vagyok vele. A kicsinek inkább Cebion plussz szirupot vegyél.
2010. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, májusban lesz 3 éves :-)
2010. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért van ráírva hogy 3 éves kor alatt ne add mert nem tudja elrágni:-) Tanítsd meg neki hogyan szopogassa el és szerintem akkor nyugodtan adhatod!

HA gyógyszertárban azt mondták hogy adhatod akkor semmi olyan nem lehet benne ami káros lenne egy 1,5 évesre:-)

Én már adtam 1 évesen a lányomnak olyan vitamin szopogatós tablettát amire 3 éves volt írva:-)

2010. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is arról van szó,hogy káros anyag lenne benne.

Hanem ,hogy a vitamin adag,illetve az összetétel egy 3 évesnek felel meg,nem pedig egy 1 évesnek.Tördeld el 2-3 darabra és úgy adj neki naponta 2 naponta egy kis darabkát.de szerintem 1 évesnek inkább gyümölcsből,kompótból kellene a vitamint pótolni,nem tabletta formájában.

2010. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Evvel csak az a baj hogy manapság már nem nagyon van a gyümölcsbe vitamin:-(( (már amit a boltban vesz az ember)

Igen én is úgy adtam a picurnak 1 évesen a vitamint hogy rá volt írva hogy napi 2 tabletta én meg 2 naponta adtam neki 1-et:-)

Sajna korán kellett már bölcsibe adnunk,de 2.szer volt beteg a bölcsis időszaka alatt, pedig a többi gyerek folyamatosan köhögött,prüszkölt nyáladzott melete:-)))

Szóval szerintem sajna már tablettákkal kell pótolni azokat a vitaminokat amit régen simán megettünk a gyümölcsökkel:-(

Kell a gyümölcs nem azt mondom,de hozzá kell adni még egy kicsit:-((

2010. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!