Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Megkergült" a fiam! Mitől...

"Megkergült" a fiam! Mitől lehet? Fejlődési ugrás?

Figyelt kérdés
9 hónapos, hetek óta áll és kapaszkodva lépeget. ÉS NEM AKAR ALUDNI. Most is már 5 órája fent van.Fáradt, de nem ismeri be, folyton feláll az ágyában.Lehet, hogy így áll át a napközbeni egy alvásra? Egyébként korábban is kel, mint egy hónapja.
2010. jan. 11. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kergult meg, hanem valtozik az alvasigenye. Nem fog mindig olyan lenni, mint amikor megszuletett. Folyamatosan valtoznak. Vidd ki a levegore, majd kint alszik egy jot. Oltoztesd fel jol.
2010. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha jól érzi magát, nevetős, eleven, akkor nincs gond.

csak legyen meg a rendszeresség az életében, ugyanabban az időben kapjon enni, fürdetés, lefekvés stb.

2010. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is így állt át az 1 alvásra, úgy gondolom nálatok is ez van. Először nekünk sem volt könnyű, mert láttam hogy fáradt és álmos de egyszerűen nem tudtam elaltatni. Aztán egyre könnyebb lett, de kellett hozzá idő míg megszokta. Mostanában pedig van olyan hogy 1x 2x kétszer alszik egy nap, de többségében 1x, 10 hónapos.
2010. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!