Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó sportkocsit?

Ajánlanátok jó sportkocsit?

Figyelt kérdés
Egy 14 hós babának kellene a kocsi és kifejezetten esernyőkocsit keresek, ami könnyű. Már van egy batár nagy sportkocsink, de sajnos az mostanra már nem a legjobb választás. Már régen megy a fiam és jelenleg vagy úgy viszem sétálni, hogy babakocsi nélkül de akkor nem tudunk sokat lent lenni mert elfárad a kis lába vagy babakocsiban, de akkor nem nagyon tudom kivenni mert a kocsi tolni és a gyereket vezetni nem tudom egyszerre. Szóval ezért keresnék egy minél könnyebb kocsit, amit összecsukva vállra tudnék akasztani, ha pedig elfárad a pici akkor egy mozdulattal kinyitnám és bele tudnám ültetni. És ha lehet, akkor 30ezer alatt legyen az ára. Köszönöm!
2010. jan. 11. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Top Rider! Nekünk nagyon bevállt ez a márka,ilyen a nagy kocsink,sportkocsink és a hordozónk is ilyen volt. Strapabíró,könnyen kezelhető,jó minőség és nem utolsó sorban kedvező árú!
2010. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és a 20 hós Kisfiamnak (aki 13 kiló,szóval nem pici)még kényelmesen elfér benne:-)
2010. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
baby point. a paraméterek pont mint az 1. válaszolónál:)
2010. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen sportkocsitok van?, mert én most készülök venni és kinéztem egyet, de nekem is szempont lenne, hogy csak bedobom a kocsiba, és kis helyen is elfér. én ezt néztem ki:

[link]

2010. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi Pier Gardin sport babakocsit vettünk,most 18hós a lányom és még bővel elfér benne.Könnyü manöverezni egy kézzel is,mindössze 6kg,esernyőre csukható.18ezer ft.kerül.
2010. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi ilyen multifunkciós kocsit vettünk még az elejére. Most Titi Tritonunk van, de nagyon nagy és most már nem praktikus. Egy álom irányítani, de könnyebbet keresek és főleg kisebbet! Az a CAM kocsi azért nem jó, mert kifejezetten esernyőkocsi kellene, a lapra csukhatóval ugyanott lennék mint a jelenlegivel.:-(
2010. jan. 11. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ,amit készülök eladni.Ha érdekel,írj.

Pont az elvárásaidnak megfelelő:)

2010. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az utolsónak szólna:


Milyen kocsid van, amit árulsz? Privátban nem tudok írni neked, mert nem adtál meg e-mail címet.

2010. jan. 12. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!