Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam lábán száraz foltok...

Kisfiam lábán száraz foltok vannak, mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Nem látni a foltokat, csak érezni, ha végigsimítom a lábát. Most féléves. Kentem már babaolajjal, A vitaminos krémmel, semmit sem ér. Mit tanácsoltok?Mi lehet ez, és mi használna?
2010. jan. 11. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Olajjal inkább ne, mert szárít. Szerintem mutasd meg a gyerekorvosnak, mert csak ő tudja eldönteni, mi a teendő, van-e egyáltalán. És ő tudja megmondani, hogy adott problémára mit használj. Mi itt így látatlanban, laikusként nem tudhatjuk és nem is diagnosztizálhatjuk, hogy mi okozhatja, hogyan kell kezelni. Lehet, hogy csak egy banális dolog, de akár súlyos probléma jele is lehet pl. kezdődő dermatitisz.
2010. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vidd el gyerekorvoshoz. valószínűleg neki is ekcémája van (ami nem ritka) sima ftorokortos (azt hiszem ez a neve) fog kiírni. ha netán a te babádnál is erősebb, akárcsak nálunk, akkor elocom kenőcsöt ír ki. de semmi esetre ne kezd el adni neki te a kenőcsöket, mert a pontos diagnózist a doki tudja csak megmondani.
2010. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy orvos lesz a vége :(

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 11. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!