Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 9-10 hónapos baba mennyi...

Egy 9-10 hónapos baba mennyi tápszert tud megenni egyszerre?

Figyelt kérdés
az enyém van, hogy 3 decit, vagy még picit többet is megiszik este, én ezt egy kicsit túlzásnak tartom... ha elfogy a 250, lerakom aludni, és sír újabban. kihozom, megtalálja a cumisüveget, és elkezdi még szipókázni. csináltam neki még egy decit, megitta, majd aludt reggel 8-9ig, ahogy szokott. eddig elég volt a 250 ml, ez a majdnem 3,5 deci engem kicsit megijeszt. átlagosnál nagyobb baba, 75 centi 10 kiló, én nem értem, hogy bír ennyit meginni. ha meg nem adok neki, akkor meg hiszti. ti mit tennétek a helyemben? tápszert kéne váltanom, hogy újra elég legyen a 250? humana 3-ast issza. segítsetek!
2010. jan. 11. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
:) Nyugodj meg, semmi gond a babáddal. :) Se nem nagy baba, se nem eszik sokat. Lásd: az enyém 7 hónapos, 10.5 kiló :) Alkalmakét 260 ml tápit simán megiszik. :) De ezt a mennyiséget már 5 hónaposan is elfogyasztotta. :)Ennyire van szükségük, ez van. :) Nekem még csak a Nestlé Beba 2-est issza, de a gyerekorvos még az 1-est adná neki. :) Ha kéri, szerintem add neki. :) Vagy konzultálj a dokival, és lehet esetleg éjjelre tejpép, ha az laktatóbb neki.
2010. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a tejpépet már nem eszi meg, jó sokáig kapta, gondolom megunta.

hát, akkor irány 3,5 decis cumisüvegért. :D nagyon durva!! :))

2010. jan. 11. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ha éhes akkor adj neki többet. a mi 5 hós kisfiunk 230 ml-t eszik.
2010. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazatok van. az ösztönöm is ezt súgta, csak olvasom hogy más hasonló korú gyerekek 2 decit isznak belőle egyszerre. végülis miért ne inná, ha jólesik neki? :))
2010. jan. 11. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fiam este 270 ml-t iszik,reggel meg max. 150 ml-t hajlandó,és ezzel kihuzza tizóraiig.
2010. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én reggel nem adok neki, csak joghurtot már, tehát neki csak ez a napi 1 tápszerivása van. mindegy, adok neki annyit, amennyit kér. köszi a válaszokat.
2010. jan. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!