Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április végén született...

Április végén született babákat keresek?

Figyelt kérdés

Kicsi Fiam április 27-én született.

A Tiéd : Mikor,mennyivel,hogy született??Milyen az élet a törpével?

Ha nem lesz versengés,rivalizálás, érdekelne mit tud a Baba,mit mikor kezdett,fogacskák,minden...

Ezeket csak kíváncsiságból kérdezem.Fotót is szívessen néznék,bár énse mutogatom "idegeneknek"

Köszi


2010. jan. 11. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz lányaim április elején születtek, de azért leírom. 35.hétre születtek. 2440gr és 2460gr, mindketten 50cm. Két kis tündérke!

Az első fog mindkettőnél 8hónapos korukban bújt ki, most 2foguk van.

Mászni az egyik 5,5hónaposan, a másik kb6,5hónaposan kezdett. A kúszást kihagyták. Maguktól olyan 6,5hónapos korukban ültek fel. ALig voltak 7hónaposak mikor felálltak. Pár napja az egyik már megtesz egyedül pár lépést, de még nincs egyensúly. Olyan mint egy kis pingvin :) A lépések után pedig hasra esne, ha nem fognám meg. Tejtermékek kivételével mindent esznek, de keveset. 8-8,5kg körül vannak.


[link]

2010. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia Kedves első!

Tündériek.Gratulálok.Igazán írhatnál pár sort milyen az ikrekkel.

Danika 27-én született éjjel.

A forgolodást 2-2,5 hónapossan kezte.4-6 hónapossn már kúszott majd mászott.6 hónapossan jöttek az alsó fogacskái,és nem volt 7 hónapos amikor felált,mostmegmár elengedi a kapaszkodóit és elindulna egyedül.

De mivel ahogy írtad Te is,az egyensúly még nálla se az igazi.

Ülni szépen ül,abba a kemény fél percbe,amit nem mozgással tölt.

Így felülni ritkán ül fel magától,inkább ácsorog.

Karácsonyra pedig kijöttek a felső fogai.

Ő már mindent eszik,föleg amit apa anya,mert az finomabb mint az övé.

Köszönöm hogy megosztottad velem.

2010. jan. 11. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom április 20-án született.49cm és 3350g.Én nem szeretek versengeni,és nem is szeretem ha valaki olyan.A lányom felül egyedül kb.7 hónapos korától,menni még nem megy.Csak kb.egy hónapja beleraktam a bébikompba és abban már szalad.Persze nem egész nap abban van.:O)Fogacskák már alul van kettő,felül meg három,és most a napokban bújt ki felül a negyedik fogacska is.De neked milyen a kicsi?Mekkora most?És miket eszik?Üdv.:O)

2010. jan. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Szerintem nem sokkal nehezebb ikrekkel, mint egy babával. Sőt! Bizonyos helyzetekben még jobb is. Már eljátszanak egymással, így több időm marad mindenre. Szinte naponta tudok főzni is mellettük.

Azért fárasztó is, mert mikor egyszerre sír a kettő akkor néha falra tudnék mászni, pláne segítség nélkül...

Egyébként nagyon boldog perceket tudnak okozni, még egy baba is, de kettőnél-vagy többnél- ez még jobb :)

2010. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi a második vagyok,és képet itt nézheted meg.Szia

[link]

2010. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tündéri kislány :)
2010. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm.:O)
2010. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ápr.27-én született:)

Neki még egy foga sem bújt ki.

Amúgy nagyon kis aktív baba, egész nap pörög. 6 hónaposan felállt, most már mint a villám mászik, lépeget a bútorok mentén, pakol a fiókokból, és állandóan a nyomomban van, húzogatja a nadrágomat:)

2010. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ikreim vannak. Április 23-án születtek. Ági 2800 grammal és 47 cm-rel, Kristóf 2510 grammal és 49 cm-rel. Császárral születtek. Foguk még nincs. Mászni kb. 6 hónaposan kezdtek. Egy hete felállnak. Sokat magyaráznak "babanyelven".

Csatlakozok a másik ikres anyukához. Szinte egész délelőtt eljátszanak egymással. Az ágyban nézik egymást, nem sírnak. Reggel türelmesen várják, amíg bemegyek hozzájuk.


[link]

2010. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!