Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet-e azért piros 6 hós...

Lehet-e azért piros 6 hós lányom popsija, mert jön a foga?

Figyelt kérdés

A dokink azt mondta, hogy ilyenkor gombás fertőzések is előfordulhatnak, amire nagyon kell ügyelni.

Még nincsen fogunk, ezért kérdezem, mert még soha nem volt piros a popsija.


2010. jan. 11. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
persze lehet
2010. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés nincs a piros popsi és fogzás között.
2010. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
DE! Lehet! Nekünk se volt soha semmi probléma, nem érzékeny a bőrük a babáimnak. 5 hónapos korukban azonban elkezdett pirosodni, hol erősebben, hol gyengébben. Ráadásul a nyáluk is kimarta az arcocskájukat, főleg a cumi körül. Pár napja jött ki a foguk és azóta meg elmúlt. Se a szájuk körül se a popsin nincs pirosság. előtte meg kentem én már mindennel, de csak annyit értem el vele, hogy néha halványabb lett. Kérdeztem az orvost is, mert féltem, nehogy valami ekcéma vagy ilyesmi legyen, és ő is mondta, hogy valószínű a foguk miatt van. (egyébként ilyenkor kicsit savasabbá válik a nyáluk és ezért van ez)
2010. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. tényleg én sem látok logikai összefüggést, de lehet piros popsi, sőt hasmenés és náthához hasonló tünetek is!
2010. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, doki mondta (de nálunk nem colt ilyen)
2010. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi *volt
2010. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, akkor remélem elmúlik, ha már kibújt a fogunk.:)
2010. jan. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!