Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy kisfiam. Kistesóját...

Van egy kisfiam. Kistesóját várom aki kislány. Miben más?

Figyelt kérdés

Akinek fiu után jött a kislány,kis korkülönbséggel,mi volt az amit vett a kislánynak,amit a fiáról nem adott rá?Vagy egyáltalán mi volt az,amit kisfiánál nem vett meg,de lányánál igen?

Nemcsak ruhákra gondolok.


2010. jan. 11. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazán én nem hiszem, hogy vettem olyat. Talán néhány lányosabb színű kisruha..másban nincs különbség vásárlás szempontjából. Ja! nyáron sapka helyett kendő esetleg. Fülbevaló... Inkább pl. a pelusozásnál, a tisztogatásnál van különbség. Vigyázni kell, hogy a kaki ne jusson be a szeméremnyílásba. És mindig elölről hátra felé kell tisztogatni.
2010. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt, ezért lehet, nem sok hasznát veszed. A ruhákat is adjuk, a játékok is közösek. A kislány is autózik, a kisfiú is babázik.
2010. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23 hós a kisfiam, és 10 és fél hós a kislány. Amit a kislány kapott, de a fiú nem: fülbevaló. Egyébként a kislány egyelőre zömében világoskékbe jár, de jól áll neki. Egyébként is majdnem olyan csibész, mint a bátyja, nem tűnik túl kislányosnak, legalábbis a természetét nézve. Egyébként még a kiságyat is a bátyjától örökölte, akit 10 hósan sikerült beleszoktatni egy leesésgátlóval ellátott ágyikóba. A kislány tőlünk még egy darab játékot nem kapott, elővettük a régieket, amelyek persze most a bátyját is ismét izgalomba hozták. Sok a veszekedés, irigykedés, féltékenység. Rokonoktól kapott persze a kislány is rongybabát, meg ilyen lányos dolgokat, de őt egyelőre jobban érdekli az, amivel a bátyja jászik :-)
2010. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiam most 2 a lányom 4 hós.

A kiságyat vennünk kellett másikat ill.pelenkázót is, annál az egyszerü oknál fogva hogy külön szobában vannak és a fiam pelenkás (és ahogy nézem még egy jódarabig az lesz..) és a kiságyából megpróbáltuk még tesó érkezés előtt kiszoktatni, de egyszerüen nem ment, nem volt rá érett.

Most alszik a saját nagyágyában 2 hete!! Szóval van egy felesleges kiságyunk igy :)De én úgy hallottam és egyet is értettem vele hogy ne pont akkor "adjuk " a kiságyát a kistesónak mikor az megszületik. Főleg hogy az én fiam mindig is imádta a kiságyát, az számára a nyugalom szigete :))

Ruhák: hát én annyira vágytam egy csajosra hogy én bizony nem adok rá kéket meg nagyon fiúsat.Tudom h ez butaság:) de inkább vettem csajos kisruhákat teszen, turiban stb.Igy is arcra mindig fiúnak nézik ezért ruhával hangsúlyozom hogy igenis LÁNY :))

Még fülcsije nincs, de szeretnénk azt is.

Amúgy kiskádja , tetra pelusok, körömvágó, hajkefe, kisfésű gumilepedő szóval az ilyenek azokat nem kellett újra megvenni.

Hordozót is a tesójét használja. Babakocsi kellett mert tesókocsiban viszem őket.(de a fiam újszülött kocsiját meg eladtuk szóval majdnem ott voltunk árban).

Játékok: hát egyenlőre habtapi meg játszószönyeg és az ágy fölé a forgó a játékai azok meg mind a tesótól örököltek szintén :)

2010. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, márhogy 2 ÉVES a fiam:) kimaradt.
2010. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!