Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónapos lányom két hete...

5,5 hónapos lányom két hete nem hízott semmit. Ugye ez nem baj?

Figyelt kérdés
3600tal született,most 8300.két hete mértem,kíváncsiságból tegnap megint mérlegre tettem.Semmit nem hízott azóta.Ez nem baj ugye?Vagy igen?Sokat még nem mozog,mert nem tud még forogni.Csak anyatejes,kb 3 hete kóstolgat,de az minimális.Kb 2-3 kiskanál naponta.
2010. jan. 11. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem baj, mert a születési súlyát már bőven megduplázta.Ha nem fogy, és elégedett, nem éhes, akkor nincs baj.Négy hónapos kor után lelassul a gyarapodás.

2010. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia nálunk is volt ilyen, 4,5 hónaposan két hétig nem hízott semmit, uátan meg 20 g-t. Ha már megduplázta a súlyát akkor lelassul a hízás. Ilyenkor már a havi súlygyarapodást kell nézni, de akkor sem kell megijedni, ha az sem valami sok, mert lehet, hogy pl nőtt. Ha jó a kedve, nem nyűgös, van elég pisis kakis pelus, akkor biztos nem éhes.

Jó babázást!

2010. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!