Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányan vagyunk itt olyan...

Hányan vagyunk itt olyan anyukák akikkel együtt alszik a babója a nagyágyban? És miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
Nekem a párom sokszor éjszakás és őszintén megmondom,9 hetes a babám,de idáig ha 4szer aludt a kiságyában.Most még jó,mert picike,de próbáltam már a helyén altatni,de sosem jön össze!Esetleg tudtok erre valami jó megoldást?
2010. jan. 10. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyém kb 3 hósan aludt először a saját ágyában,minden más jó volt helyette.Most 2 évesen nappal a babakocsiban vagy a kiságyban alszik,de este az apja miatt csak köztünk hajlandó aludni.
2010. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Több ízben érkezett válasz az elmúlt néhány napban is hasonló kérdésre, esetleg olvasgass köztük!
2010. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Enyém 6 hónapos korig csakis és kizárólag babakocsiban aludt (éjjel is). Sajnos üvöltött a kiságyban, pedig mindennap próbáltuk ott altatni. Úgy is, hogy miután elaludt, átraktuk. Felébredt és nagyon sírt.


Mostmár egy éves, gond nélkül alszik a saját ágyában.. :) Nagyon sokat változnak a gyerekek és a szokásaik is az első egy-két évben. Nyugodtan cisnáld úgy, ahogy mindkettőtöknek (mindhármótoknak) kényelmesebb. :)

2010. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk így alakult az első babával, mert nem nagyon maradt a kiságyban, ott meg velem simán elaludt, az etetéshez se kellett kikecmeregni az ágyból, és azt is hallottam, hogy szuszog, meg nem aggódtam álandóan, hogy kitakaródzott, fázik...Aztán a másodikat már eleve így is kezdtem, hogy csak nappal aludt a kiságyában. Egyébként azóta már a saját ágyukban alszanak.Most fog születni a harmadik és vele is így tervezem.Persze van aki ezt ellenzi, például anyukám és mamám is, de nekem így jobb.
2010. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Kb.négy hónapos koráig aludt a kiságyban.Majd elkezdett éjjel ébredezni,előszőr csak éjfél egy óra körül.Kivettem szopi,vissza.Ez ment egy ideig.De utánna már többször ébredezett és őszinte leszek belefáradtam.Apát megkérdeztem aludhat e velünk,szerintem még örült is neki.A pici is sem panaszkodik.:)Ha felébred,szopi és már alszunk is mindketten tovább.Az egész pár perc.A másik pedig,hogy nagyon szeretem,hogy ott van mellettem.Imádom reggel mikor felébred és a maga módján költöget minket.Biztos lesznek olyanok akik le fognak lustázni.De nem vagyok lusta,csak következetes.Kialudva,sokkal több energiám van vele foglalkozni.
2010. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi úgy gondoltuk,h így a legjobb mindenkinek,ezért aludtak velünk,nem azért,mert valahogy így alakult.:)Éjszaka ha ébredtek,1-2 perc szopi,és aludt is mindenki tovább,nem voltam zombi,mindenki ki tudta pihenni magát.Aztán 2 éves koruk körül mentek a saját nagy ágyukba,azóta így alszanak,gond nélkül.4 gyerekünk van,2 éves korukig ha ébredtek éjszaka szopival aludtak vissza,de az együttalvás miatt sosem voltam kialvatlan,kimerült,nem is ébredt más fel ilyenkor.

Én nem bántam meg,sőt,nagyon szerettem,ahogy ott szuszognak,vagy a kis karjukkal átölelték a nyakam,és hozzám bújtak.:)

Hozzáteszem,nem várom el,h mindenki ezt tartsa követendőnek,csak egy példa,h miért jó együtt aludni lelkiismeretfurdalás nélkül.

2010. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De jó,látom nem vagyok egyedül :) Nálunk is úgy alakult,hogy velünk alszik. Szinte születésétöl ez van,mert sokat ébred éjjel és cicin alszik vissza. Átrakni a kiságyba nem lehet,mert rögtön felébred és ordit. Már 6,5 hónapos. Tegnap óránként ébredt éjjel,már igy is nagyon fárasztó.
2010. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez a szülőn múlik nagy részt,mi az első naptól kezdve a saját kiságyában altattuk,nincs is semmi gond,teljesen jól elvan ott...pedig még éjszaka felkel cicizni és van mikor azon alszik el :O) 2hós babó ancija
2010. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos korában sokszor éjszaka többször is sírt és már olyan fáradt voltam hogy magam mellé vettem azóta nem marad meg este az ágyában üvölt 9 hónapos.
2010. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem alszik velünk a baba, 2,5 hónapos. Éjjel egyszer kel fel enni ez kb 15 perc, be is alszik rajta annyira sem tudom felkelteni, hogy böfikézzen. Hason alszik tovább. El kell mondjam azért ha nem lenne kutyusunk biztos odafektetném néha, de a kutyus is velünk alszik és nem szeretném ha hozzábújna mint ahogy hozzánk szokott.
2010. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!