Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a három nap "tömést...

Lehet hogy a három nap "töméstól" nincs étvágya most a babámnak?

Figyelt kérdés
mamáékra kellett bíznom három napra ezalatt fél kg!!!-ot hízott, ami sztem nem normális folyton etették. 13 hós. jó étvágyú volt mindig de azért ez... na mindegy. most hogy itthon van nem eszik főtt kaját. ilyen még eddig nem volt hogy kiköpi, üvegest megeszi, de amit főzünk azt nem. mit tegyek? várjak pár napot kevés kajával?
2010. jan. 10. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Megcsömölt szegény gyerek , szerintem várj hátha visszaáll minden a régi kerékvágásba. Adj neki üvegest ha azt megeszi.
2010. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az üveges úgymond könnyebb a kis leterhelt gyomrának.Várj szerintem,biztosan visszaáll a rend,de ez tényleg nem normális dolog,valakit így megtömni,ez akár még árthatott is volna.
2010. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!