Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a babám nem eszi meg...

Baj, ha a babám nem eszi meg azt az adagot, amennyi a tápszeres dobozon fel van tüntetve? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
4 hónaposak vagyunk, 6,3kg és naponta 5-ször fogadja el az ételt, van amikor csak 60ml-t fogad el máskor megeszi a 170,ml-t is. Tanácstalan vagyok, tömni nem akarom.
2010. jan. 10. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém sem eszi meg mindig azt az adagot ami a dobozra van irva:)Hol többet hol kevesebbet eszik nekem is .igaz az enyém még csak 2 hónapos de sztem nem gond:)De ha nagyon aggodsz akkor kérd ki a dokid vagy védönöd tanácsát.)Amugy meg a babók tudják neki mennyi kajesz kell:)
2010. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi sem eszünk mindig ugyanannyit, a babák sem. Ha abbahagyja az evést, böfiztesd meg, kis idő múlva kínáld meg újra, de ha nem kéri, tömni nem szabad. (nem is tudnád) Ha éppen hamarabb megéhezne a szokottnál, úgyis jelezni fogja. Nem írod, hogy mekkora súllyal született a babád, de az én kislányom 6 hónaposan volt ekkora súlyú.
2010. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2600gr. volt a súlya. A súlyával nincs is semmi gondom. Csak az evéssel. Elég keveset eszik mostanában, viszont amikor fent van, nem áll le 10 percnél tovább. Forgolódni próbál jár keze, lába. Nagyon nyugodt kiegyensúlyozott kislány, az alvással sincs semmi gond, sokszor leteszem a kiságyba és 2 perc múlva már alszik is. Este 8-körül már alszik és nem ébred fel csak 4-5 között.
2010. jan. 10. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
ezek alapján nincs semmi gond. Jól hasznosítja a táplálékot, még ha az néha kevesebb is az "előírtnál". Ha éhes marafdna, nem lenne ilyen kiegyensúlyozott, békés, nem aludná át az éjszakát. Emellett a súlya sem nőne..
2010. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szió!

Mi pont ugyanilyen idősek vagyunk, ugyanez a súlya a babámnak és az evés is így megy. Pedig ő is szépen gyarapszik szerintem. Szerintem, mert a doktor néni írt fel neki másik tápit, hogy többet egyen, jobban hízzon. Ez meg most olyan székrekedést csinál neki, hogy most ordítva, könnyei potyogva, kúppal, lázmérős segítséggel jött a kaka.

Szóval visszatérek a régi tápira és inkább egyen kevesebbet...

2010. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Milyen tápszert esztek?

Mi Milupa ha start-ot ez már nem ízlik neki, úgyhogy rakok bele egy kiskanál gyümölcspürét így elviselhetőbb az íze. Ha nem teszem bele, nem eszi meg, öklendezik tőle.

2010. jan. 10. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Humana babyfit 1-et eszik. Amúgy a Beba ha-t ette előtte, csak az nem ízlett neki igazán, alig lehetett beletömni belőle, pedig sírt, hogy éhes.
2010. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy a fenébe lenne baj!!! Tömd bele a KIS MAJOMBA!!! Had hízzon a kis GOLYÓ, dagadjon a feje!!! :-D, :-D
2010. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!